Dodaj ofertę za darmo

Liczba znalezionych wpisów Business Blog: 303

  2017-05-23 | Komentarze: 0

  Mutoh ValueJet 1948 WX – nowy, 4-głowicowy, produkcyjny ploter sublimacyjny. Mutoh wprowadził na rynek nowy, ultra-szybki ploter sublimacyjny serii WX. Tak samo jak pozostałe urządzenia tej serii wyposażony jest w topowe technologie japońskiego producenta.

Najnowsze urzą...

  Mutoh ValueJet 1948 WX – nowy, 4-głowicowy, produkcyjny ploter sublimacyjny

  Mutoh wprowadził na rynek nowy, ultra-szybki ploter sublimacyjny serii WX. Tak samo jak pozostałe urządzenia tej serii wyposażony jest w topowe technologie japońskiego producenta.

  Najnowsze urządzenie, firmy Mutoh, zadebiutowało na rynku podczas targów FESPA 2017. Adresowane jest do wymagających

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-05-23 | Komentarze: 0

  Majówka z drukarkami Mutoh - relacja. Za nami majówkowe Dni Otwarte z ploterami japońskiej firmy Mutoh. W Opolu, gdzie mieści się demoroom polskiego dystrybutora prezentowana była pełna gama tych niezawodnych urządzeń.

18 maja sale ...

  Majówka z drukarkami Mutoh - relacja

  Za nami majówkowe Dni Otwarte z ploterami japońskiej firmy Mutoh. W Opolu, gdzie mieści się demoroom polskiego dystrybutora prezentowana była pełna gama tych niezawodnych urządzeń.

  18 maja sale demonstracyjne firmy Atrium Centrum Ploterowe gościły kilkudziesięciu gości z różnych zakątków Polski,

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-05-23 | Komentarze: 0

  Majowy Ikonos OpenHosue – relacja. Za nami majowe Dni Otwarte organizowane u dystrybutora i producenta mediów do druku LFP – IKONOS. Kilkadziesiąt gości z całej Polski zapoznało się z rodzimymi nośnikami klasy „premium”.

W Polsce...

  Majowy Ikonos OpenHosue – relacja

  Za nami majowe Dni Otwarte organizowane u dystrybutora i producenta mediów do druku LFP – IKONOS. Kilkadziesiąt gości z całej Polski zapoznało się z rodzimymi nośnikami klasy „premium”.

  W Polsce, w lutym i wrześniu odbywają się branżowe targi. Z uwagi na dynamiczny rozwój sektora i nie mniej dyn

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-05-23 | Komentarze: 0

  Majowe Dni Otwarte z ploterami Artemis - podsumowanie. Podczas majówki z ploterami Artemis, oglądano, testowano, zamawiano urządzenia nieprzeciętne. Za ich sukcesem stoi sprawdzona na polskim rynku jakość w atrakcyjnej cenie.

Majowe Dni Otwarte przy...

  Majowe Dni Otwarte z ploterami Artemis - podsumowanie

  Podczas majówki z ploterami Artemis, oglądano, testowano, zamawiano urządzenia nieprzeciętne. Za ich sukcesem stoi sprawdzona na polskim rynku jakość w atrakcyjnej cenie.

  Majowe Dni Otwarte przyciągnęły odwiedzających z różnych regionów Polski. Z dala od targowego zgiełku, można było pooglądać,

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-05-19 | Komentarze: 0

  Innowacyjne drukarki Mutoh na targach Fespa 2017. Sublimacja i LED to kierunki, w których druk wielkoformatowy aktualnie rozwija się najszybciej. Potwierdził to japoński Mutoh, który zaperezentował kilka premierowych urządzeń reprezentujących właś...

  Innowacyjne drukarki Mutoh na targach Fespa 2017

  Sublimacja i LED to kierunki, w których druk wielkoformatowy aktualnie rozwija się najszybciej. Potwierdził to japoński Mutoh, który zaperezentował kilka premierowych urządzeń reprezentujących właśnie te technologie druku LFP.

  Podczas tegorocznej FESPY, która odbyła się tym razem w Hamburgu, w d

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-05-19 | Komentarze: 0

  Fespa 2017: sukces polskich materiałów IKONOS. Stoisko IKONOS – polskiego producenta materiałów do druku wielkoformatowego – było licznie odwiedzane podczas tegorocznej FESPY. Producent oprócz szerokiego portfolio materiałów zaprezentował kilka...

  Fespa 2017: sukces polskich materiałów IKONOS

  Stoisko IKONOS – polskiego producenta materiałów do druku wielkoformatowego – było licznie odwiedzane podczas tegorocznej FESPY. Producent oprócz szerokiego portfolio materiałów zaprezentował kilka ciekawych, nowych nośników.

  W dniach od 8 do 12 maja, Hamburg gościł największe firmy w branży LF

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-05-17 | Komentarze: 0

  Warsztaty z oprogramowania ONYX - 2.06.2017. 2 czerwca, w Opolu odbędzie się teoretyczno-praktyczne szkolenie z oprogramowania RIP – ONYX 12. 

Organizator – Atrium Centrum Ploterowe - zaprasza wszystkich tych, którzy chcieli by podnieść sw...

  Warsztaty z oprogramowania ONYX - 2.06.2017

  2 czerwca, w Opolu odbędzie się teoretyczno-praktyczne szkolenie z oprogramowania RIP – ONYX 12.

  Organizator – Atrium Centrum Ploterowe - zaprasza wszystkich tych, którzy chcieli by podnieść swoje umiejętności obsługi Onyx'a, poznać nowe praktyczne umiejętności czy też poznać zaawanowane produk

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-05-16 | Komentarze: 0

  Prezentacje ploterów przemysłowych Artemis już 18 maja. Podobno „dobre” i „tanie” się wyklucza. Podobno. Podczas Dni Otwartych z ploterami Artemis, ten kto przyjedzie do opolskiego centrum ploterowego, będzie mógł się przekonać, że da się połączyć te dw...

  Prezentacje ploterów przemysłowych Artemis już 18 maja

  Podobno „dobre” i „tanie” się wyklucza. Podobno. Podczas Dni Otwartych z ploterami Artemis, ten kto przyjedzie do opolskiego centrum ploterowego, będzie mógł się przekonać, że da się połączyć te dwa najistotniejsze na rynku wymagania.

  Ostatnie, kwietniowe Dni Otwarte przyciągnęły odwiedzających

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-05-16 | Komentarze: 0

  Dni Otwarte z japońskimi ploterami Mutoh już 18 maja. Japończyki” - synonim niezawodności i solidności. Ta zasada oprócz branży samochodowej, ma swoje odzwierciedlenie także w… ploterowej. O czym będą mogli przekonać się 18 maja 2017 uczestnicy Dni Ot...

  Dni Otwarte z japońskimi ploterami Mutoh już 18 maja

  Japończyki” - synonim niezawodności i solidności. Ta zasada oprócz branży samochodowej, ma swoje odzwierciedlenie także w… ploterowej. O czym będą mogli przekonać się 18 maja 2017 uczestnicy Dni Otwartych polskiego dystrybutora drukarek firmy MUTOH.

  W opolskim centrum demonstracyjnym firmy Atriu

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-05-16 | Komentarze: 0

  Ikonos OpenHosue już 18 maja. Przed nami OpenHouse z materiałami do druku wielkoformatowego. Zapraszamy do Opola gdzie można będzie zapoznać się z nowościami z tutejszej fabryki IKONOS.

Cykl comiesięcznych dni otwartych, na ...

  Ikonos OpenHosue już 18 maja

  Przed nami OpenHouse z materiałami do druku wielkoformatowego. Zapraszamy do Opola gdzie można będzie zapoznać się z nowościami z tutejszej fabryki IKONOS.

  Cykl comiesięcznych dni otwartych, na stałe zagościł w kalendarzu wydarzeń, polskiego producenta i dystrybutora materiałów do druku wielkofo

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.


Strona 1 z 31
 1  2  3  4  5  6  ...  31   następna »