Liczba znalezionych wpisów Business Blog: 522

  2020-10-01 | Komentarze: 0

  Recycled polyethylene HDPE, HDPE, PP-A4, A10. PS UMP, granule for pipes. The plastic waste recycling company constantly offers washed, filtered recycled granules:
1) Low pressure polyethylene (НDPE, HDPE-273,293). For the production of bags from 25 microns, bottles, ca...

  Recycled polyethylene HDPE, HDPE, PP-A4, A10. PS UMP, granule for pipes

  The plastic waste recycling company constantly offers washed, filtered recycled granules:
  1) Low pressure polyethylene (НDPE, HDPE-273,293). For the production of bags from 25 microns, bottles, cans, pipes, etc. Color green, red, white, yellow, blue, black, light blue, light green, cherry, brown,

  LLC Polymers

  2020-10-01 | Komentarze: 0

  Recycled polyethylene, polystyrene, polypropylene, PE / PP pipes. Polymer raw materials.

  1. HDPE granule black, HDPE blue, HDPE white, HDPE green, HDPE granule secondary. Pipe granule. Extrusion granule. Selling secondary HDPE granule. HDPE granule black. HDPE pipe granule. Buy secondary black HDPE granule. Recycled HDPE is a material that is produced by recycling low-density polyethyl

  LLC Polymers

  2020-03-16 | Komentarze: 0

  Dysze powietrzne

  Dysze potwietrzne przemysłowe PNR

  https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-powietrzne

  Daniel Nowak

  2019-09-11 | Komentarze: 0

  Komory do kondycjonowania poliamidu. Firma Dakstar Plus Sp. z o.o. produkuje maszyny i urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu. Nasze korzenie sięgają 1991 roku, co w połączeniu z doświadczeniem konstruktorów, wyspecjalizowaną załogą ...

  Komory do kondycjonowania poliamidu

  Firma Dakstar Plus Sp. z o.o. produkuje maszyny i urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu. Nasze korzenie sięgają 1991 roku, co w połączeniu z doświadczeniem konstruktorów, wyspecjalizowaną załogą i nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi pozwala nam oferować urządzenia wysokiej

  Dakstar Plus Sp. z o.o.

  2019-08-06 | Komentarze: 1

  Skrzynki magazynowe. Skrzynki magazynowe i warsztatowe wykonujemy z polipropylenu, dzięki czemu uzyskują one doskonałe właściwości fizyko-chemiczne.

Zaletą naszych produktów jest ich przystosowanie do ekonomicznego ...

  Skrzynki magazynowe

  Skrzynki magazynowe i warsztatowe wykonujemy z polipropylenu, dzięki czemu uzyskują one doskonałe właściwości fizyko-chemiczne.

  Zaletą naszych produktów jest ich przystosowanie do ekonomicznego zagospodarowania przestrzeni pomieszczeń magazynowo-warsztatowych. Dzięki odpowiedniej formie pudełka

  Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych "RODŁO" Sp. z o.o.

  2019-07-05 | Komentarze: 0

  plastikowe skrawki dostępne w dużych ilościach. Bellaire Plastics Trading (Usa), Inc. to międzynarodowa firma z siedzibą w Houston w Teksasie z ponad 10-letnim doświadczeniem i specjalizująca się w zbiórce i recyklingu wszystkich rodzajów odpadó...

  plastikowe skrawki dostępne w dużych ilościach

  Bellaire Plastics Trading (Usa), Inc. to międzynarodowa firma z siedzibą w Houston w Teksasie z ponad 10-letnim doświadczeniem i specjalizująca się w zbiórce i recyklingu wszystkich rodzajów odpadów produkcyjnych i poużytkowych.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju gatunki tworzyw sztucznych, papieru i

  Bellaiare Plastic Trading USA

  2019-06-12 | Komentarze: 1

  Rebondex pianka wtórnie spieniona. Pianka znalazła zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle motoryzacyjnym, budowlanym, meblarskim, opakowaniowym, ogrodniczym oraz na potrzeby sportu.

Oferowane bloki, płytach, ...

  Rebondex pianka wtórnie spieniona

  Pianka znalazła zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle motoryzacyjnym, budowlanym, meblarskim, opakowaniowym, ogrodniczym oraz na potrzeby sportu.

  Oferowane bloki, płytach, formatkach
  - gęstość od 40 kg/m3 -- 200 kgm3

  Zalety pianki PUR regenerowanej:

  - izolacja ter

  Rebondex sp.z.o.o

  2019-04-16 | Komentarze: 0

  oferuję magazyn z obsługą w Niemczech (blisko granicy). Oferujemy obsługę logistyczną, usługi magazynowania, wynajem lub sprzedaż powierzchni magazynowej z polską obsługą lub bez. 

Lokalizacja: 03238 Finsterwalde/Niemcy. Zapraszamy!

Anna Ławrynowi...

  oferuję magazyn z obsługą w Niemczech (blisko granicy)

  Oferujemy obsługę logistyczną, usługi magazynowania, wynajem lub sprzedaż powierzchni magazynowej z polską obsługą lub bez.

  Lokalizacja: 03238 Finsterwalde/Niemcy. Zapraszamy!

  Anna Ławrynowicz
  tel. whatsApp:
  +48 884 894 624
  sales@alphaplast.info
  www.AlphaPlast.info/oferty

  Alphaplast GmbH

  2019-04-02 | Komentarze: 0

  Wiosenne warsztaty oklejania już 12 kwietnia. Od ponad dekady, z początkiem sezonu aplikacyjnego, Atrium i Ikonos organizują warsztaty pt. „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. Łącznie w całym cyklu wzięło już udział ponad 1000 uczestników!

At...

  Wiosenne warsztaty oklejania już 12 kwietnia

  Od ponad dekady, z początkiem sezonu aplikacyjnego, Atrium i Ikonos organizują warsztaty pt. „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. Łącznie w całym cyklu wzięło już udział ponad 1000 uczestników!

  Atrium Centrum Ploterowe i IKONOS od ponad 10 lat prowadzą cykl szkoleń z „car wrappingu”. Co kilka mies

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2019-03-21 | Komentarze: 0

  Nowości NEOLT do wielkoformatowej post-produkcji. Wydrukowanie grafiki na ploterze wielkoformatowym to często połowa jego procesu produkcyjnego. Nie rzadko trzeba jeszcze ją zabezpieczyć poprzez laminację czy też porozcinać na formatki. Z pomocą p...

  Nowości NEOLT do wielkoformatowej post-produkcji

  Wydrukowanie grafiki na ploterze wielkoformatowym to często połowa jego procesu produkcyjnego. Nie rzadko trzeba jeszcze ją zabezpieczyć poprzez laminację czy też porozcinać na formatki. Z pomocą przychodzą właśnie urządzenia post-produkcyjne.

  Włoska fabryka Neolt specjalizuje się w produkcji te

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.


Strona 1 z 53
 1  2  3  4  5  6  ...  53   następna »