Liczba znalezionych wpisów Business Blog dla słowa kluczowego 302 : 4

  2016-09-27 | Komentarze: 0

  Artemis prezentuję technologię druku UV na targach Furnica. Nie tylko druk reklamowy jest domeną ploterów UV. Ich ogromne możliwości znajdują zastosowanie nawet w przemyśle szklarskim czy meblarskim. 

Duże zainteresowanie towarzyszyło bezpośredniemu, cyf...

  Artemis prezentuję technologię druku UV na targach Furnica

  Nie tylko druk reklamowy jest domeną ploterów UV. Ich ogromne możliwości znajdują zastosowanie nawet w przemyśle szklarskim czy meblarskim.

  Duże zainteresowanie towarzyszyło bezpośredniemu, cyfrowemu zadrukowi płyt meblowych podczas wrześniowych targów Furnica w Poznaniu. Na stoisku Artemis pre

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-09-26 | Komentarze: 0

  Artemis Orion - ploter UV nagrodzony Złotym Medalem. Artemis Orion – ploter UV nagrodzony Złotym Medalem
Podczas wrześniowego Festiwalu Druku, prezentowany po raz pierwszy w Polsce, flatbed UV marki Artemis został nagrodzony Złotym Medalem tych targ...

  Artemis Orion - ploter UV nagrodzony Złotym Medalem

  Artemis Orion – ploter UV nagrodzony Złotym Medalem
  Podczas wrześniowego Festiwalu Druku, prezentowany po raz pierwszy w Polsce, flatbed UV marki Artemis został nagrodzony Złotym Medalem tych targów.

  Artemis Orion UV-Y 2515/3020 powstał na bazie 20 lat doświadczeń producenta w zakresie budowy

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-07-21 | Komentarze: 0

  Mistrzowskie Dni Otwarte i 26 maszyn w jednym miejscu. Aż 26 ploterów zostało zaprezentowanych podczas największych Dni Otwartych Atrium, Ikonos i Artemis w Opolu. Na koniec prezentacji uczestnicy wspólnie kibicowali Polsce w meczu z Portugalią i mogli...

  Mistrzowskie Dni Otwarte i 26 maszyn w jednym miejscu

  Aż 26 ploterów zostało zaprezentowanych podczas największych Dni Otwartych Atrium, Ikonos i Artemis w Opolu. Na koniec prezentacji uczestnicy wspólnie kibicowali Polsce w meczu z Portugalią i mogli sami wziąć udział w piłkarskich zmaganiach.

  Do tej pory jeszcze nie zaprezentowaliśmy tyle maszyn.

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-06-03 | Komentarze: 0

  Premierowe plotery Artemis na Drupie. Na targach Drupa, na stoisku F34 w hali 3 można będzie zobaczyć kilka premierowych urządzeń z oferty drukarek wielkoformatowych Artemis.

Podczas targów Drupa zaprezentujemy po raz pierwszy nowe ...

  Premierowe plotery Artemis na Drupie

  Na targach Drupa, na stoisku F34 w hali 3 można będzie zobaczyć kilka premierowych urządzeń z oferty drukarek wielkoformatowych Artemis.

  Podczas targów Drupa zaprezentujemy po raz pierwszy nowe urządzenia Artemis, reprezentujące kilka technologii druku wielkoformatowego. Będą to stołowo-rolowe p

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.


Strona 1 z 1
 1