Liczba znalezionych wpisów Business Blog dla słowa kluczowego 584 : 12

  2016-12-16 | Komentarze: 0

  Ofensywa ploterów Mutoh na targach Heimtextil 2017. Od 10 do 13 stycznia japoński producent drukarek wielkoformatowych pokaże swoje topowe technologie na targach Heimtextil… w tym ultraszybki, premierowy ploter sublimacyjny.

Heimtextil to duże ta...

  Ofensywa ploterów Mutoh na targach Heimtextil 2017

  Od 10 do 13 stycznia japoński producent drukarek wielkoformatowych pokaże swoje topowe technologie na targach Heimtextil… w tym ultraszybki, premierowy ploter sublimacyjny.

  Heimtextil to duże targi we Frankfurcie, na której wystawiają się producenci sprzętu, nośników i technologii związanych z b

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-11-28 | Komentarze: 0

  Atrium i Ikonos prezentują technologie druku cyfrowego. Podczas Międzynarodowych Targów Tkanin FastTextile w podwarszawskim Nadarzynie, Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos zaprezentowali różnego rodzaju technologie zdobienia materiałów i odzieży. 

Po r...

  Atrium i Ikonos prezentują technologie druku cyfrowego

  Podczas Międzynarodowych Targów Tkanin FastTextile w podwarszawskim Nadarzynie, Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos zaprezentowali różnego rodzaju technologie zdobienia materiałów i odzieży.

  Po raz drugi byliśmy obecni na Targi FastTextile, które były okazją do zaprezentowania najnowszej, japońsk

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-07-21 | Komentarze: 0

  Dni otwarte nowego oddziału Atrium w Poznaniu. Z końcem czerwca w nowym poznańskim oddziale firmy Atrium Centrum Ploterowe odbyły się Dni Otwarte. Przybyli nie tylko zainteresowani technologiami i materiałami wielkoformatowymi z regionu ale tak...

  Dni otwarte nowego oddziału Atrium w Poznaniu

  Z końcem czerwca w nowym poznańskim oddziale firmy Atrium Centrum Ploterowe odbyły się Dni Otwarte. Przybyli nie tylko zainteresowani technologiami i materiałami wielkoformatowymi z regionu ale także z odleglejszych zakątków Polski.

  Poznański oddział firmy od wielu lat obsługuje klientów ze stol

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-07-21 | Komentarze: 0

  Prezentacje technologii druku wielkoformatowego, Gdynia, 4-5.08.2016. Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos zapraszają w pierwszy czwartek i piątek sierpnia do Gdyni, gdzie odbędą się pokazy technologii druku wielkoformatowego. Uczestnicy będą mogli sprawdzić i przetesto...

  Prezentacje technologii druku wielkoformatowego, Gdynia, 4-5.08.2016

  Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos zapraszają w pierwszy czwartek i piątek sierpnia do Gdyni, gdzie odbędą się pokazy technologii druku wielkoformatowego. Uczestnicy będą mogli sprawdzić i przetestować ponad 10 wielkoformatowych urządzeń do produkcji grafiki wielkoformatowej. Nie zabraknie także peł

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-06-06 | Komentarze: 0

  Dni otwarte Atrium i Ikonos w Poznaniu. 17 czerwca w nowym poznańskim oddziale firmy Atrium Centrum Ploterowe odbędą się Dni Otwarte. Atrium i Ikonos zapraszają wszystkich zainteresowanych drukiem wielkoformatowym.

Poznański oddział f...

  Dni otwarte Atrium i Ikonos w Poznaniu

  17 czerwca w nowym poznańskim oddziale firmy Atrium Centrum Ploterowe odbędą się Dni Otwarte. Atrium i Ikonos zapraszają wszystkich zainteresowanych drukiem wielkoformatowym.

  Poznański oddział firmy od wielu lat obsługuje klientów ze stolicy Wielkopolski i regionu dostarczając drukarniom wielkof

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-06-03 | Komentarze: 0

  Drupa: Mutoh prezentuje ploterowe nowości!. Japoński producent drukarek wielkoformatowych, firma Mutoh nie zwalnia tempa. Na trwających 11 dni targach Drupa można zapoznać się z innowacyjnymi urządzeniami i technologiami.

Mutoh to znany z...

  Drupa: Mutoh prezentuje ploterowe nowości!

  Japoński producent drukarek wielkoformatowych, firma Mutoh nie zwalnia tempa. Na trwających 11 dni targach Drupa można zapoznać się z innowacyjnymi urządzeniami i technologiami.

  Mutoh to znany z innowacji producent, który od lat wyznacza trendy w druku wielkoformatowym. Nie inaczej jest na tegor

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-06-01 | Komentarze: 0

  Dni Otwarte Atrium z japońskimi drukarkami Mutoh za nami!. Podczas Dni Otwartych Atrium, 14 kwietnia miały miejsce premierowe pokazy japońskich ploterów Mutoh, m.in. urządzenia ValueJet 1626 UH drukującego w technologii LED.

Polski dystrybutor urządzeń ...

  Dni Otwarte Atrium z japońskimi drukarkami Mutoh za nami!

  Podczas Dni Otwartych Atrium, 14 kwietnia miały miejsce premierowe pokazy japońskich ploterów Mutoh, m.in. urządzenia ValueJet 1626 UH drukującego w technologii LED.

  Polski dystrybutor urządzeń japońskiego producenta zaprezentował aż 8 innowacyjnych drukarek wielkoformatowych w tym kilka nowości

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-05-31 | Komentarze: 0

  Atrium TextileDay – seminarium o cyfrowym druku tkanin. 19 maja w opolskim Atrium Centrum Ploterowe miały miejsce pokazy i seminarium dotyczące technologii zadruku tkanin w technologii pośredniej i bezpośredniej. 

Na pierwsze tematyczne, tekstylne se...

  Atrium TextileDay – seminarium o cyfrowym druku tkanin

  19 maja w opolskim Atrium Centrum Ploterowe miały miejsce pokazy i seminarium dotyczące technologii zadruku tkanin w technologii pośredniej i bezpośredniej.

  Na pierwsze tematyczne, tekstylne seminarium przybyło kilkadziesiąt osób z różnych stron kraju. Goście byli zainteresowani takimi technika

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-03-24 | Komentarze: 0

  Dni Otwarte z ploterami Mutoh - 14 kwietnia 2016 w Opolu. Firma Atrium Centrum Ploterowe, zaprasza do Opola na premierowe pokazy japońskich drukarek Mutoh. Gwiazdą Dni Otwartych będzie rolowo-stołowy ploter LED-UV Mutoh ValueJet 1626 UH!

Polski dystryb...

  Dni Otwarte z ploterami Mutoh - 14 kwietnia 2016 w Opolu

  Firma Atrium Centrum Ploterowe, zaprasza do Opola na premierowe pokazy japońskich drukarek Mutoh. Gwiazdą Dni Otwartych będzie rolowo-stołowy ploter LED-UV Mutoh ValueJet 1626 UH!

  Polski dystrybutor urządzeń japońskiego producenta tego dnia zaprezentuje aż 8 innowacyjnych drukarek wielkoformatow

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-03-15 | Komentarze: 0

  FESPA: ploterowe premiery i nowości od Mutoh'a. Ogromnym zainteresowaniem podczas targów FESPA Digital 2016 w Amsterdamie cieszyły się japońskie plotery marki Mutoh. Innowacje i premiery – tym zachwycali się odwiedzający.

Mutoh to znany z inn...

  FESPA: ploterowe premiery i nowości od Mutoh'a

  Ogromnym zainteresowaniem podczas targów FESPA Digital 2016 w Amsterdamie cieszyły się japońskie plotery marki Mutoh. Innowacje i premiery – tym zachwycali się odwiedzający.

  Mutoh to znany z innowacji producent, który od lat wyznacza trendy w druku wielkoformatowym. Nie inaczej było na tegoroczn

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.


Strona 1 z 2
 1  2   następna »