Liczba znalezionych wpisów Business Blog dla słowa kluczowego polipropylen : 6

  2019-08-06 | Komentarze: 0

  Skrzynki magazynowe. Skrzynki magazynowe i warsztatowe wykonujemy z polipropylenu, dzięki czemu uzyskują one doskonałe właściwości fizyko-chemiczne.

Zaletą naszych produktów jest ich przystosowanie do ekonomicznego ...

  Skrzynki magazynowe

  Skrzynki magazynowe i warsztatowe wykonujemy z polipropylenu, dzięki czemu uzyskują one doskonałe właściwości fizyko-chemiczne.

  Zaletą naszych produktów jest ich przystosowanie do ekonomicznego zagospodarowania przestrzeni pomieszczeń magazynowo-warsztatowych. Dzięki odpowiedniej formie pudełka

  Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych "RODŁO" Sp. z o.o.

  2018-02-21 | Komentarze: 0

  Duże zainteresowanie ofertą IKONOS na RemaDays 2018. Podczas targów reklamy REMADAYS, odwiedzający błękitne stoisko IKONOS mieli okazję zapoznać się z wieloma nowościami z zakresu materiałów do druku i dekoracji.

Na stoisku fabryki IKONOS można by...

  Duże zainteresowanie ofertą IKONOS na RemaDays 2018

  Podczas targów reklamy REMADAYS, odwiedzający błękitne stoisko IKONOS mieli okazję zapoznać się z wieloma nowościami z zakresu materiałów do druku i dekoracji.

  Na stoisku fabryki IKONOS można było zapoznać się z ofertą tego polskiego producenta i dystrybutora mediów do druku wielkoformatowego. C

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2018-01-08 | Komentarze: 0

  IKONOS zaprezentuje nowości na RemaDays 2018. Podczas międzynarodowych targów reklamy REMADAYS, odwiedzający błękitne stoisko IKONOS będą mieli okazje zapoznać się z wieloma nowościami z zakresu materiałów do druku i dekoracji.

Na stoisku I...

  IKONOS zaprezentuje nowości na RemaDays 2018

  Podczas międzynarodowych targów reklamy REMADAYS, odwiedzający błękitne stoisko IKONOS będą mieli okazje zapoznać się z wieloma nowościami z zakresu materiałów do druku i dekoracji.

  Na stoisku IKONOS (nr T15 w hali F) można będzie zapoznać się z ofertą polskiego producenta i dystrybutora mediów

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-03-07 | Komentarze: 0

  RemaDays: Duże zainteresowanie i sukces mediów Ikonos. Polskiej produkcji materiały Ikonos cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem podczas targów RemaDays. Oprócz „standardowych” nośników, Ikonos mocno zaakcentował tekstylia i płyty.

Targi RemaDa...

  RemaDays: Duże zainteresowanie i sukces mediów Ikonos

  Polskiej produkcji materiały Ikonos cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem podczas targów RemaDays. Oprócz „standardowych” nośników, Ikonos mocno zaakcentował tekstylia i płyty.

  Targi RemaDays, odbywającą się po raz pierwszy w podwarszawskim Nadarzynie przyciągnęły wszystkich liczących się w

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2015-09-23 | Komentarze: 0

  Liczne premiery materiałów Ikonos na Festiwalu Druku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się materiały Ikonos podczas warszawskiego Festiwalu Druku 2015. Oprócz „standardowych” nośników, Ikonos mocno zaakcentował tekstylia.

Festiwal Marketingu, Druku ...

  Liczne premiery materiałów Ikonos na Festiwalu Druku

  Dużym zainteresowaniem cieszyły się materiały Ikonos podczas warszawskiego Festiwalu Druku 2015. Oprócz „standardowych” nośników, Ikonos mocno zaakcentował tekstylia.

  Festiwal Marketingu, Druku i Opakowań, który miał miejsce w stołecznym EXPO XXI w dniach 9-10.09.2015 przyciągnął wszystkich licz

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2008-12-10 | Komentarze: 0

  Tylko teraz kompleksowe zaopatrzenie w AMARGO: rura PE HD PP, kształtka, zgrzewarka doczołowa elekt. Jako lider w branży oferujemy Państwu kompleksowe zaopatrzenie w pełen asortyment rur, kształtek i zgrzewarek doczołowych, elektrooporowych, polifuzyjnych, a także ekstruderów do spawania produktów...

  Tylko teraz kompleksowe zaopatrzenie w AMARGO: rura PE HD PP, kształtka, zgrzewarka doczołowa elekt

  Jako lider w branży oferujemy Państwu kompleksowe zaopatrzenie w pełen asortyment rur, kształtek i zgrzewarek doczołowych, elektrooporowych, polifuzyjnych, a także ekstruderów do spawania produktów wykonanych z termoplastycznych tworzyw sztucznych wykorzystywane do budowy i naprawy sieci wod-kan, g

  AMARGO Sp. z o.o.


Strona 1 z 1
 1