Liczba znalezionych wpisów Business Blog dla słowa kluczowego zgrzewarka : 6

  2017-07-06 | Komentarze: 0

  Premiera zgrzewarki Leister Hemtek ST w Atrium Centrum Ploterowe. Marka Leister to synonim zgrzewarek. Najnowsze dziecko tego producenta to Hemtek ST to stacjonarna zgrzewarka do specjalnych zastosowań.

Podczas lipcowych Dni Otwartych z drukiem wielkoformatowy...

  Premiera zgrzewarki Leister Hemtek ST w Atrium Centrum Ploterowe

  Marka Leister to synonim zgrzewarek. Najnowsze dziecko tego producenta to Hemtek ST to stacjonarna zgrzewarka do specjalnych zastosowań.

  Podczas lipcowych Dni Otwartych z drukiem wielkoformatowym, miała miejsce premiera nowego urządzenia szwajcarskiej firmy Leister.

  Premiera: Leister Hemtek

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-06-29 | Komentarze: 0

  Premiery i bestsellery na Dniach Otwartych Atrium – 6 lipca. Już 6 lipca odbędą się Dni Otwarte, na których opolski dystrybutor zaprezentuje kilka premierowych rozwiązań oraz najpopularniejsze plotery i media do druku wielkoformatowego.

Organizator zapras...

  Premiery i bestsellery na Dniach Otwartych Atrium – 6 lipca

  Już 6 lipca odbędą się Dni Otwarte, na których opolski dystrybutor zaprezentuje kilka premierowych rozwiązań oraz najpopularniejsze plotery i media do druku wielkoformatowego.

  Organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych do swojego centrum demonstracyjnego w Opolu, gdzie będzie pracowało kil

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2015-12-14 | Komentarze: 0

  Akcesoria dla aplikatorów od IKONOS. Aby praca była łatwiejsza, a czasem w ogóle możliwa operatorzy maszyn i aplikatorzy wydruków cyfrowych muszą posiadać oprócz doświadczenia , absolutne narzędziowe „must-have”.

Mówi się, że ilu a...

  Akcesoria dla aplikatorów od IKONOS

  Aby praca była łatwiejsza, a czasem w ogóle możliwa operatorzy maszyn i aplikatorzy wydruków cyfrowych muszą posiadać oprócz doświadczenia , absolutne narzędziowe „must-have”.

  Mówi się, że ilu aplikatorów – tyle technik pracy i tyle tajemnic. Jednak jest kilka akcesoriów, które ułatwiają codzien

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2015-10-14 | Komentarze: 0

  Zgrzewarki Leister w Atrium Centrum Ploterowe. Nie jest tajemnicą, że w każdej drukarni i agencji reklamowej wyposażonej w ploter drukujący, prędzej czy później pojawia się temat zakupu zgrzewarki umożliwiającej obróbkę wydruków wielkoformatowy...

  Zgrzewarki Leister w Atrium Centrum Ploterowe

  Nie jest tajemnicą, że w każdej drukarni i agencji reklamowej wyposażonej w ploter drukujący, prędzej czy później pojawia się temat zakupu zgrzewarki umożliwiającej obróbkę wydruków wielkoformatowych na banerach i siatkach mesh. Czym się kierować przy wyborze zgrzewarki opowiada Marcin Nowakowski.

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2015-09-22 | Komentarze: 0

  Atrium zaprasza na Seminarium Wielkoformatowe. 2-dniowe Seminarium Wielkoformatowe Atrium, odbędzie się w dniach 1 i 2 października 2015 w urokliwym Hotelu Sułkowski Conference & Resort koło Poznania i Leszna.

Przez dwa dni prelegenci i tech...

  Atrium zaprasza na Seminarium Wielkoformatowe

  2-dniowe Seminarium Wielkoformatowe Atrium, odbędzie się w dniach 1 i 2 października 2015 w urokliwym Hotelu Sułkowski Conference & Resort koło Poznania i Leszna.

  Przez dwa dni prelegenci i technicy zaprezentują innowacyjne technologie z zakresu druku wielkoformatowego. Organizator zaplanował bl

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2008-12-10 | Komentarze: 0

  Tylko teraz kompleksowe zaopatrzenie w AMARGO: rura PE HD PP, kształtka, zgrzewarka doczołowa elekt. Jako lider w branży oferujemy Państwu kompleksowe zaopatrzenie w pełen asortyment rur, kształtek i zgrzewarek doczołowych, elektrooporowych, polifuzyjnych, a także ekstruderów do spawania produktów...

  Tylko teraz kompleksowe zaopatrzenie w AMARGO: rura PE HD PP, kształtka, zgrzewarka doczołowa elekt

  Jako lider w branży oferujemy Państwu kompleksowe zaopatrzenie w pełen asortyment rur, kształtek i zgrzewarek doczołowych, elektrooporowych, polifuzyjnych, a także ekstruderów do spawania produktów wykonanych z termoplastycznych tworzyw sztucznych wykorzystywane do budowy i naprawy sieci wod-kan, g

  AMARGO Sp. z o.o.


Strona 1 z 1
 1