Szukaj Bloga

Business Blog

Komory do kondycjonowania poliamidu

2019-09-11 | Rafal Redzimski

Komory do kondycjonowania poliamidu. Firma Dakstar Plus Sp. z o.o. produkuje maszyny i urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu. Nasze korzenie sięgają 1991 roku, co w połączeniu z doświadczeniem konstruktorów, wyspecjalizowaną załogą ...
Firma Dakstar Plus Sp. z o.o. produkuje maszyny i urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu. Nasze korzenie sięgają 1991 roku, co w połączeniu z doświadczeniem konstruktorów, wyspecjalizowaną załogą i nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi pozwala nam oferować urządzenia wysokiej jakości, spełniające rosnące wymagania Klientów.

Odpowiadając na potrzeby rosnącego w siłę rynku tworzyw sztucznych od kilku lat produkujemy komory do kondycjonowania poliamidów. Urządzenia te pracują już z powodzeniem przy produkcji elementów dla budownictwa, branży elektronicznej, samochodowej, produkcji elektronarzędzi itp.

Chętnie zbudujemy urządzenie także dla Państwa! Zapraszamy do współpracy.

Nasze komory do kondycjonowania są produkowane w Polsce, oznaczane znakiem bezpieczeństwa CE. Naszym Klientom zapewniamy montaż maszyny, szkolenie techniczne i technologiczne, wsparcie telefoniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych.
Wiecej szczegółów na naszej stronie: www.komorydokondycjonowania.pl

Komentarze

Nie jesteś zalogowany! Dodaj komentarz jako użytkownik portalu Dodaj komentarz anonimowo jako gość.