Business Blog: Usługi

Liczba znalezionych wpisów Business Blog w kategorii Usługi: 25

  2019-04-16 | Komentarze: 0

  oferuję magazyn z obsługą w Niemczech (blisko granicy). Oferujemy obsługę logistyczną, usługi magazynowania, wynajem lub sprzedaż powierzchni magazynowej z polską obsługą lub bez. 

Lokalizacja: 03238 Finsterwalde/Niemcy. Zapraszamy!

Anna Ławrynowi...

  oferuję magazyn z obsługą w Niemczech (blisko granicy)

  Oferujemy obsługę logistyczną, usługi magazynowania, wynajem lub sprzedaż powierzchni magazynowej z polską obsługą lub bez.

  Lokalizacja: 03238 Finsterwalde/Niemcy. Zapraszamy!

  Anna Ławrynowicz
  tel. whatsApp:
  +48 884 894 624
  sales@alphaplast.info
  www.AlphaPlast.info/oferty

  Alphaplast GmbH

  2018-05-14 | Komentarze: 0

  Webinarium nieodpłatnie. Rolbatch we wspólpracy z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie, CBiMO, Stowarzyszeniem Natureef zaprasza do udziału w nieodpłatnym WEBINARZE

Webinar "Gospodarka cyrkularn...

  Webinarium nieodpłatnie

  Rolbatch we wspólpracy z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie, CBiMO, Stowarzyszeniem Natureef zaprasza do udziału w nieodpłatnym WEBINARZE

  Webinar "Gospodarka cyrkularna przemysł 4.0 współpraca europejska"

  PROGRAM WEBINARU

  • Finansowanie współpracy oraz badań

  Rolbatch GmbH

  2017-06-29 | Komentarze: 0

  Premiery i bestsellery na Dniach Otwartych Atrium – 6 lipca. Już 6 lipca odbędą się Dni Otwarte, na których opolski dystrybutor zaprezentuje kilka premierowych rozwiązań oraz najpopularniejsze plotery i media do druku wielkoformatowego.

Organizator zapras...

  Premiery i bestsellery na Dniach Otwartych Atrium – 6 lipca

  Już 6 lipca odbędą się Dni Otwarte, na których opolski dystrybutor zaprezentuje kilka premierowych rozwiązań oraz najpopularniejsze plotery i media do druku wielkoformatowego.

  Organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych do swojego centrum demonstracyjnego w Opolu, gdzie będzie pracowało kil

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-05-16 | Komentarze: 0

  Ikonos OpenHosue już 18 maja. Przed nami OpenHouse z materiałami do druku wielkoformatowego. Zapraszamy do Opola gdzie można będzie zapoznać się z nowościami z tutejszej fabryki IKONOS.

Cykl comiesięcznych dni otwartych, na ...

  Ikonos OpenHosue już 18 maja

  Przed nami OpenHouse z materiałami do druku wielkoformatowego. Zapraszamy do Opola gdzie można będzie zapoznać się z nowościami z tutejszej fabryki IKONOS.

  Cykl comiesięcznych dni otwartych, na stałe zagościł w kalendarzu wydarzeń, polskiego producenta i dystrybutora materiałów do druku wielkofo

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-04-10 | Komentarze: 0

  Nowe folie dekoracyjne z fabryki IKONOS. Polski producent – IKONOS – wprowadził na rynek nowa serię folii, dedykowanych do dekoracji szkła. Wystarczy przykleić, aby odmienić wnętrze.

Z mieszczącej się w Opolu, linii produkcyjnej IKONOS...

  Nowe folie dekoracyjne z fabryki IKONOS

  Polski producent – IKONOS – wprowadził na rynek nowa serię folii, dedykowanych do dekoracji szkła. Wystarczy przykleić, aby odmienić wnętrze.

  Z mieszczącej się w Opolu, linii produkcyjnej IKONOS, nie schodzą tylko typowe „białe” nośniki do zadruku wielkoformatowego. Jak się okazuje, producent do

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-04-05 | Komentarze: 0

  Artemis zaprasza na kwietniowe pokazy przemysłowych ploterów LFP. 6 kwietnia Artemis zaprezentuje kilka przemysłowych, wielkogabarytowych drukarek w tym super szybki ploter drukujący ponad 200 m2/h!

Podczas Dni Otwartych, które odbędą się 6 kwietnia tego roku,...

  Artemis zaprasza na kwietniowe pokazy przemysłowych ploterów LFP

  6 kwietnia Artemis zaprezentuje kilka przemysłowych, wielkogabarytowych drukarek w tym super szybki ploter drukujący ponad 200 m2/h!

  Podczas Dni Otwartych, które odbędą się 6 kwietnia tego roku, uczestnicy prezentacji będą mieli możliwość przetestowania drukarek LED-UV, UV, solwentowych i eko-so

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-10-19 | Komentarze: 0

  Szukamy maszyn. Ponownie przygotowujemy serię sprzedaży zagranicznych i zakupów na skład.

Jeżeli mają Państwo swoje maszyny używane na sprzedaż lub jeżeli szukają Państwo maszyn to zapraszamy do kontaktu,

  Szukamy maszyn

  Ponownie przygotowujemy serię sprzedaży zagranicznych i zakupów na skład.

  Jeżeli mają Państwo swoje maszyny używane na sprzedaż lub jeżeli szukają Państwo maszyn to zapraszamy do kontaktu,

  Flexo

  2016-06-01 | Komentarze: 0

  Dni Otwarte Atrium z japońskimi drukarkami Mutoh za nami!. Podczas Dni Otwartych Atrium, 14 kwietnia miały miejsce premierowe pokazy japońskich ploterów Mutoh, m.in. urządzenia ValueJet 1626 UH drukującego w technologii LED.

Polski dystrybutor urządzeń ...

  Dni Otwarte Atrium z japońskimi drukarkami Mutoh za nami!

  Podczas Dni Otwartych Atrium, 14 kwietnia miały miejsce premierowe pokazy japońskich ploterów Mutoh, m.in. urządzenia ValueJet 1626 UH drukującego w technologii LED.

  Polski dystrybutor urządzeń japońskiego producenta zaprezentował aż 8 innowacyjnych drukarek wielkoformatowych w tym kilka nowości

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2013-08-18 | Komentarze: 0

  Avantum Europe. Świadczymy usługi pomocy przy uruchamianiu w Polsce nowych projektów biznesowych oraz restrukturyzacji istniejących organizacji. Specjalizujemy się we współpracy z inwestorami zagranicznymi, którzy...

  Avantum Europe

  Świadczymy usługi pomocy przy uruchamianiu w Polsce nowych projektów biznesowych oraz restrukturyzacji istniejących organizacji. Specjalizujemy się we współpracy z inwestorami zagranicznymi, którzy są zdecydowani rozpocząć działalność gospodarczą na rynku polskim.

  Pomagamy również polskim produc

  Avantum Europe sp. z o.o.

  2009-04-14 | Komentarze: 0

  Formowanie rotacyjne, wtryskowe. Firma Marseille działa na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych od 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy wielkie doświadczenie, które pozwala nam działać w obecnym otoczeniu pewnie.
 
Zajmujemy się głó...

  Formowanie rotacyjne, wtryskowe

  Firma Marseille działa na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych od 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy wielkie doświadczenie, które pozwala nam działać w obecnym otoczeniu pewnie.

  Zajmujemy się głównie formowaniem rotacyjnym i jeśli chodzi o tą metodę to oferujemy Państwu kompleksową obsługę od pro

  Marseille Sp. z o.o.


Strona 1 z 3
 1  2  3   następna »