Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


ABG Sp. z o.o.

Informacje ogólne

ABG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością mieszcząca się w Katowicach jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w sektorze paliw stałych. Od momentu powstania Spółki w 2005 roku przeważającą formą działalności jest sprzedaż koksu odlewniczego oraz miału energetycznego. Poprzez kilkuletnią obsługę rynku w zakresie dystrybucji paliw stałych, zyskaliśmy grono kilkudziesięciu stałych odbiorców.

Nasi klienci to przedsiębiorstwa z sektora branży odlewniczej. Prowadzimy sprzedaż na rynku krajowym jak również na terenie takich państw jak Niemcy, Wielka Brytania, Szwajcaria, Belgia, Estonia.

Oferujemy różne typy koksu odlewniczego, miału węglowego, gwarantując konkurencyjne ceny i wysoką jakość udokumentowaną certyfikatem jakościowym producenta. Dostawy koksu odlewniczego oraz miału węglowego realizowane są w głównej mierze własnym transportem, dzięki czemu możemy gwarantować niezmienną jakość.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych odbiorców i potrzebom rynku, opracowaliśmy zespół urządzeń służących do suszenia miałów węglowych, mułów i flotokoncentratów.
Zaletą naszych urządzeń są duże straty wartości wody w materiale poddawanym suszeniu, wysoka sprawność maszyn oraz dostosowanie norm ekologicznych.

Spółka prowadzi również handel biopaliwami oraz kruszywami drogowymi.

Posiadamy własne technologie oraz patenty pozwalające na wykonywanie gaszenia zwałowisk pogórniczych wraz z rozbiórką i rekultywacją a także opatentowane technologie odzyskiwania węgla z hałd.

Pozostałą działalnością Spółki jest kompleksowa gospodarka odpadami jak również obrót złomem.

Zapraszamy do współpracy !