Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


Avenir Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Firma AVENIR powstała w 1991 roku i od samego początku zajmuje się importem i dystrybucją na polskim rynku tworzyw sztucznych, a także reeksportem surowców do innych krajów Europy.

Pozostałe dziedziny naszej aktywności to export materiałów budowlanych do Rosji, oraz tworzyw sztucznych do Korei i Chin.

Od 1997 roku firma działa także w branży budowlanej, realizując kompleksowe budowy hal magazynowych, obiektów biurowych, domów mieszkalnych z litych bali, a także prace wykończeniowe.

Główne źródła importu: Rosja, Ukraina, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Węgry, Chorwacja, Korea, Chiny.

Naszymi klientami jest ok. 150 małych i średnich firm produkcyjnych, które mogą liczyć na profesjonalną obsługę, doradztwo techniczne i preferencyjne warunki sprzedaży dla stałych klientów. Corocznie zwiększamy nasze obroty o 30%.

Posiadamy własne magazyny o powierzchni ok. 2000 m2, w pełni przystosowane do sprawnego rozładunku i załadunku towarów, zarówno w opakowaniach po 25 kg, jak i 1000 -kilogramowych oktabinach.

Prowadzimy również Dział logistyki. Oferujemy usługi w zakresie transportu samochodami polskimi, białoruskimi i rosyjskimi, o ładowności do 120 m3 (plandeki i chłodnie z HVG). Specjalizujemy się w organizacji transportu do krajów WNP - łącznie z Kazachstanem, a nawet za Ural, ale również do zachodnich krajów Europy.
Organizujemy również ładunki dla samochodów powracających do Polski z Białorusi, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, krajów WNP i z całej Europy Zachodniej.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem past firmy DuPont Microcircuit Materials do produkcji metodą sitodruku różnych elementów elektronicznych, takich jak panele elektroluminescencyjne, klawiatury membranowe, ogrzewanie szyb i luster samochodowych, itp.