Szukaj firmy


BRANT GROUP

Informacje ogólne

BRANT GROUP działa w branży tworzyw sztucznych zarówno na rynkach krajowych, jak również Unii Europejskiej i rynkach światowych.

Tworzymy innowacyjną, nie istniejącą wcześniej na rynku, kompleksową ofertę w zakresie tworzyw sztucznych - począwszy od wiodącego zakresu działalności firmy tj. dystrybucji surowców, poprzez usługi doradztwa - techniczno technologicznego w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych, przepisów BHP i Ochrony Środowiska, aż po działalność w zakresie przetwórstwa i produkcji finalnego produktu.

Będąc dynamiczną, szybko rozwijającą się firmą oferujemy profesjonalne i pełne zaangażowania działanie oraz rzetelną gwarancję wysokiej jakości usług. Skupiamy wysokiej klasy specjalistów z wypracowanym doświadczeniem w dziedzinie tworzyw sztucznych. Pozwala nam to stworzyć prężny, w pełni profesjonalny zespół, który w skuteczny sposób tworzy konkurencyjną ofertę oraz znajduje rozwiązania problemów klienta w myśl naszej dewizy - Tworzymy kompleksowe rozwiązania dla Twoich potrzeb.