Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


Coldteam Sp. z o.o.

Informacje ogólne

SPRZEDAŻ WYNAJEM SERWIS

Firma Coldteam Sp. z o.o. to firma techniczno-handlowa. Oferujemy pełen zakres produktów cenionych światowych producentów takich jak: Bitzer, Frascold, Tecumseh, Gea Küba, Gea Searle, LuVe Contardo, Güntner, GEA, MTA, Danfoss, Henry Technologies, Herl, Parker, Carly, Carel, Alco, Geneglace, Snowkey, Argoclima, Sinclair, Witt, Tucal i innych.

Obsługujemy producentów, instalatorów komercyjnych i przemysłowych oraz firmy serwisowe.

Jednak naszym celem nie jest wyłącznie sprzedaż urządzeń i produktów najwyższej jakości, w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Przede wszystkim zależy nam, aby były to urządzenia optymalnie i ekonomicznie oraz poprawnie dobrane do potrzeb użytkownika. Zapewniamy także pełen zakres części zamiennych do oferowanych urządzeń.
Oprócz doradztwa i dystrybucji prowadzimy oferujemy także wynajem i dzierżawę „chillerów” – agregatów wody lodowej, central klimatyzacyjnych oraz klimatyzatorów przenośnych. W ofercie posiadamy cały zakres urządzeń dostępnych od ręki z magazynu.

Zapewniamy szybkie dostawy z naszego magazynu głównego w dowolne miejsce na terenie Polski. Nasi doświadczeni pracownicy w centrali w Gdyni i oddziałach w Poznaniu i Zabrzu są do Państwa dyspozycji. Aby być bliżej naszych klientów stale rozbudowujemy sieć naszych biur regionalnych.
Partner i uczestnik programu Rzetelna firma - KRD.

Zakres oferowanych urządzeń:
Agregaty skraplające i sprężarki hermetyczne
Zespoły sprężarkowe
Agregaty skraplające i sprężarki półhermetyczne
Automatyka i armatura chłodnicza
Chillery – Agregaty wody lodowej
Chłodnice powietrza
Skraplacze powietrzne i dry coolery
Chłodnice wentylatorowe suche, ekologiczne, z chłodzeniem adiabatycznym
Wytwornice lodu łuskowego
Pompy ciekłego czynnika
Zamrażarki płytowe
Klimatyzatory
Czynniki chłodnicze
Oleje chłodnicze
Chillery „ Falling film” na czystą wodę
Skraplacze wyparne.