Szukaj firmy


EDER

Informacje ogólne

Producent Pasów PTFE z włókna aramidowego i szklanego

Ponad 30 lat doświadczenia i wyspecjalizowany zespół techniczny

Dlaczego my?

Produkujemy pasy PTFE na bazie włókna szklanego i aramidowego. Ponad 30-letnie doświadczenie i wiedza zdobyta przez wyspecjalizowany zespół doradców technicznych i pracowników produkcyjnych oraz selekcja najlepszych materiałów dostępnych na rynku, profesjonalny dobór złączy, wzmocnień i prowadzeń sprawia, że z powodzeniem dostarczamy nasze produkty do wielu gałęzi przemysłu na całym świecie.

Nasza obecna technologia produkcji i serwisu łączy w sobie najlepsze rozwiązania stosowane aktualnie na świecie. Nowe maszyny i urządzenia wraz z potrójną kontrolą jakości zapewniają produkt i serwis na najwyższym światowym poziomie. Pozwoliło to na przekształcenie lokalnej firmy w globalnego gracza na rynku pasów teflonowych.

Misją firmy EDER jest budowanie długotrwałych relacji z Klientem poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Historia firmy:

1988 – powstanie firmy
1995 – rozpoczęcie produkcji pasów
2007 – nowa siedziba firmy – Fałkowo
2011 – produkcja pasów Multi-Ply o szerokości powyżej 2000 mm
2012 – uzyskanie przez firmę certyfikatu ISO 9001
2016 – wdrożenie nowych złącz na pasach typu Multi-Ply

Zastosowania produktów firmy Eder:
przemysł motoryzacyjny, przemysł drzewny, produkcja kompozytów, przemysł odzieżowy, produkcja dywanów, przemysł tworzyw sztucznych, przemysł lotniczy, produkcja tkanin i dzianin, przemysł papierniczy, produkcja art. higienicznych, przemysł fotowoltaiczny, przemysł włókienniczy, produkcja opakowań, przemysł spożywczy, przemysł poligraficzny