Szukaj firmy


EU-Trust Import & Export Corporation Sp. z o. o.

Informacje ogólne

Firma EU-Trust Export Import Corporation Sp. z o.o., należąca do grupy EU-TRUST International Trading, jest przedsiębiorstwem międzynarodowym, działającym na polskim rynku od 1999 roku. Zajmujemy się sprzedażą granulatów i regranulatów tworzyw sztucznych uznanych europejskich producentów.

Rosnące zapotrzebowanie firm produkcyjnych na regranulaty spowodowało rozwinięcie naszej oferty granulatów o szeroką paletę produktów petrochemicznych pochodzących z recyclingu. W dniu dzisiejszym dystrybucja granulatów i reglanulatów polietylenu (HDPE, LDPE i LLDPE) stanowi jeden z głównych profili działalności naszej firmy.

Oferta produktowa EU-Trust zawiera produkty standardowe do produkcji rur, folii budowlanych, folii termoformowalnych, osłon kablowych, palet i kontenerów, a także
produkty niestandardowe - współpraca z szeroką siecią partnerów umożliwia nam dostarczenie naszym Odbiorcom również produktów rzadziej dostępnych na rynku.

Kładziemy duży nacisk na jakość sprzedawanych produktów, atrakcyjną cenę, punktualność dostaw i szybkość reakcji na zapotrzebowanie naszych klientów.
Zapraszamy do kontaktu!