Szukaj firmy


Era-Tech

Informacje ogólne

Firma Era-Tech zajmuje się produkcją maszyn i form do przetwórstwa tworzyw sztucznych głównie wytłaczarko – butelczarek. Posiadamy 12 letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie tych maszyn. Możemy dla Państwa wykonać maszyny oraz formy pod indywidualne zastosowanie. Dysponujemy własnym biurem konstrukcyjnym, parkiem maszynowym z maszynami cnc i wykwalifikowaną kadrą pracowników. Do projektowania maszyn i form wykorzystujemy komputerowy system CAD/CAM 3D (Solidworks, NXcam), dzięki któremu możemy zoptymalizować konstrukcję, dokonać analizy wytrzymałościowej (analiza MES), kinematycznej. Dysponujemy doświadczeniem w budowie butelczarek różnych konstrukcji i wielkości (do 10 litrów)
W naszej ofercie posiadamy następujące wytłaczarko-butelczarki:

Typ PWB – to grupa maszyn dolnorozdmuchowych o różnych wielkościach z napędem pneumatycznym. Butelczarka PWB45 doskonale sprawdza się przy produkcji tub do zniczy, jest bardzo szybka i energooszczędna.

Typ BM – to maszyny górnorozdmuchowe o różnych wielkościach, pracujące najczęściej w połączeniu ze stacjami automatycznego gradowania, czy wykrawania otworów w przypadku produkcji tub do zniczy. Butelczarki te są dostępne w wykonaniach z jednokrotnymi, dwukrotnymi, trzykrotnymi i czterokrotnymi głowicami oraz jednym lub dwoma wózkami. Standardowo wykonane są z napędem pneumatycznym ale jest możliwość wykonanie z napędem elektrycznym lub hydraulicznym.