Szukaj firmy


HKF PLASTICS

Informacje ogólne

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości koncentratów barwiących do pe, pp, pvc.

Biuro znajduje sie w Hongkongu, zaś produkcja w Chinach.

typowe zastosowania naszych koncentratów to:
• wtrysk
• rozdmuch
• włokna
• wytłaczanie
• rozdmuch folii
• pianki
• inne

W naszej bazie posiadamy ponad 20.000 kolorów. Wierzymy, że spełnimy Państwa oczekiwania zarówno, co do jakości jak i kolorystyki koncentratów barwiących. Możemy dobrać kolory wg RAL, Pantone lub wg dostarczonej próbki (ok 30 gram).

ceny: nasze ceny podajemy w ofertach dla zamówień pełnokontenerowych. Nie zawierają kosztów transportu do Europy, ani cła. Z uwagi na wysokie koszty transportu z Chin do Europy możemy akceptować zamówienia wspólne 3-4 firm, w ilościach 5-10 ton na 1 firmę.

cło: Kupujący pokrywa koszty odprawy celnej oraz cło w kraju przeznaczenia.

Dyrektywa RoHS: Wybrane z naszych koncentratów są zgodne z dyrektywą RoHS.

karty techniczne i karty charakterystyki produktów: karty zgodne z normami unijnymi dostarczamy na życzenie w języku angielskim, chińskim. Istnieje możliwość przetłumaczenia przez nas wybranych kart technicznych na j.polski.

języki korespondencyjne: chiński, angielski, polski, niemiecki
Współpracujemy z tłumaczeń języka polskiego. Istnieje możliwość korespondencji w j.polskim. Niestety nie mówimy w tym języku.
referencje: dostarczaliśmy nasze koncentraty do Niemiec i Polski, na życzenie możemy dosłać referencje od naszych klientów.

chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Hongkongu, do przetestowania naszych surowców oraz do długofalowej współpracy. Wierzymy, że będą państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą i że już wkrótce zaliczać nas będziecie do grona swoich stałych dostawców.