Szukaj firmy


P.P.H. Ergopak

Informacje ogólne

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1999 r. Firma Ergopak początkowa zajmowała się produkcją folii polietylenowej oraz wyrobów gotowych z tej folii. W ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą działalność o recykling odpadów foliowych. Dzięki środkom z UE otworzyliśmy kolejny zakład, w Krępicach, k. Wrocławia, w którym utworzyliśmy nowoczesny park technologiczny, w którym przetwarzamy odpady z folii polietylenowej (LDPE, MDPE oraz HDPE).
Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia w zakresie zbierania oraz przetwarzania odpadów. Wydajemy Karty Przekazania Odpadów oraz Dokumenty potwierdzające Recykling Odpadów. Organizujemy odbiór i transport odpadów.
Jesteśmy zainteresowani stałą współpracą. Możemy zagwarantować wysoką jakość usług, dogodne warunki współpracy, rzetelność i terminowość.
Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą i chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów, proszę o kontakt mailowy (a.sawicka@ergopak.pl) lub telefoniczny (507-069-046) w celu ustalenie szczegółów dotyczących spotkania, na którym przedstawimy Państwu wszelkie szczegóły naszej działalności i ewentualnej współpracy.