Szukaj firmy


P.P.H.U. PATREX

Informacje ogólne

Firma PATREX istnieje od 1988 roku, kiedy to 20 lipca została wpisana do ewidencji działalności gospodarczej. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu i metalizacji różnego rodzaju detali z tworzyw sztucznych.

W trosce o ciągłe zwiększenie asortymentu i poprawę jakości naszych wyrobów, w 1993 roku uruchomiliśmy własny dział narzędziowy, gdzie powstają formy wtryskowe na potrzeby własne oraz na zlecenie.

Wraz z ciągle rosnącymi wymaganiami rynku, firma wciąż się unowocześnia. Permanentnej modernizacji jest poddawana hala wtryskarek, gdyż PATREX dąży do pełnej automatyzacji produkcji. Wtryskarki analogowe zostały wyparte maszynami i urządzeniami ze sterowaniem cyfrowym takich producentów jak: ENGEL, DEMAG. Pozwala to na obniżenie kosztów wytworzenia produktów, co czyni nasze wyroby wciąż tańszymi.

PATREX posiada ogromne moce produkcyjne. Zakład może wytworzyć około 0,5mln. różnego rodzaju detali dziennie. Jest to bardzo ważne dla klientów, którzy zamówiony towar otrzymują niemalże od ręki.

Ważną rzeczą dla PATREX’u jest dbałość o wizerunek firmy na zewnątrz. Przedsiębiorstwo corocznie uczestniczy w krajowych jak i zagranicznych imprezach targowych. Wystawiamy się w Poznaniu, w Kielcach jak i w Moskwie wzbudzając niesłabnące zainteresowanie. Po każdych targach przybywa nam gro firm chętnych do współpracy. Wykwalifikowana kadra służy radą i pomocą 24 godz. na dobę. Pracownicy prężnie działającego działu marketingu dbają o zadowolenie klientów. Mając na uwadze rozwój kultury, sportu w regionie PATREX wspomaga różnego rodzaju imprezy, koncerty, zawody sportowe, za co otrzymuje szereg dyplomów i podziękowań.

W dobie stagnacji gospodarczej w naszym kraju, gdy wiele średnich firm musi ustąpić przed naporem silnej konkurencji z zagranicy, PATREX śmiało patrzy w przyszłość elastycznie dostosowując się do ciągłych zmian warunków rynkowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z nami, będąc głęboko przekonani o osiągnięciu wspólnego sukcesu.