Szukaj firmy


Pronamet

Informacje ogólne

Firma Pronamet od początku swojej działalności zajmuje się produkcją artykułów z tworzyw sztucznych dla branży ogrodniczej i budowlanej. Dzięki bardzo dobrej znajomości branży przetwórstwa tworzyw specjalizujemy się w projektowaniu i wykonaniu narzędzi (formy wtryskowe, wykrojniki, tłoczniki) oraz sprzedaży urządzeń peryferyjnych takich jak : suszarki tworzyw sztucznych, młyny do recyklingu, noże do młynów, urządzenia do konfekcjonowania.
Doświadczenie zebrane podczas wieloletniej współpracy z narzędziowniami oraz firmami zajmującymi się przetwórstwem tworzyw sztucznych i gumy pozwala nam w pełni profesjonalnie świadczyć usługi powiązane z mechaniką precyzyjną i przetwórstwem tworzyw sztucznych.
W firmie Pronamet sukcesywnie i konsekwentnie realizowana jest filozofia zgodnie, z którą najważniejszym czynnikiem produktu jest jego wysoka jakość. Śledząc nowe technologie oraz trendy wiemy, na co zwracać uwagę przyjmując nowe zlecenia , projekty i jak skutecznie je realizować, aby klient był zadowolony z efektu końcowego.

Świadczymy usługi z zakresu:

• Przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtrysk polimerów, wulkanizacja gumy)
• Projektowania i wykonania (form wtryskowych, form wulkanizacyjnych, części i elementów maszyn)
• Obróbki skrawaniem(toczenie, frezowanie, grawerowanie)
• Sprzedaż oraz serwis maszyn i urządzeń.

Kontakt: info@pronamet.pl
Tel: 0048 502681630