Szukaj firmy


SMF Technology Poland Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Firma SMF Maschinenfabrik GmbH ze swoją główną siedzibą w Troisdorf-Spich, Niemcy, została założona ponad 15 lat temu. Przedsiębiorstwo od początku było skupione na maszynach wydmuchowych PET. Dzięki wytężonej pracy dobrze wykwalifikowanej kadry inżynierskiej bardzo szybko został wprowadzony na rynek szeroki zakres wysokiej jakości wydmuchiwarek. SMF stała się firmą wyspecjalizowaną w dostarczaniu instalacji przemysłowych w zakresie technologii PET. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie nieustannie rozwijając technologię liniowych maszyn wydmuchowych poprzez mnóstwo zastosowań naszych urządzeń dla różych branż - napoje, kosmetyki, detergenty etc. Obecnie, oferta SMF zawiera rozmaite typy maszyn mających zastosowanie w różnych branżach przemysłowych w wielu galęziach przemysłu.
Wieloletnie doświadczenie i licznie zrealizowane projekty przyczyniły się do zdobycia ogromnego zaufania wśród przedsiębiorców z całego świata. Nasze maszyny pracują w fabrykach w prawie 200 krajach na wszystkich kontynentach.
Firma SMF zatrudnia ponad 300 osób. Większość z nich jest wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, inżynierami, technikami i menadżerami. Ponadto, SMF współpracuje z uczelniami technicznymi wykorzystując ich potencjał naukowy dla rozwoju firmy. To daje nam pewność, że jesteśmy w stanie spełnić potrzeby każdego klienta.
Niemiecki zakład SMF mieści się na powierzchni ponad 2000 m2. Pamiętamy, że tworzenie i rozwój nowych technologii wymaga dobrze wyposażonych laboratoriów i sekcji produkcyjnych. I dlatego też SMF ciągle rozbudowuje swój zakład. Dążymy do tego, aby wszystkie inżynierskie pomysły mogły się urzeczywistnić. SMF GERMANY specjalizuje się w kompletnych rozwiązaniach z zakresu technologii opakowań PET. Nasze maszyny i urządzenia znajdują zastosowanie w rożnych branżach przemysłu.
Oferta SMF obejmuje:

Maszyny wydmuchowe butelek PET/PP
Matryce/ wzory opakowań
Maszyny orientujące
Transportery
Maszyny pakujące (obkurczarka, ręczna owijarka, paletyzator)
Wtryskarki PET
Nalewarki
Etykietarki
Projekty „pod klucz”