Szukaj firmy


ScanPack S.J.

Informacje ogólne

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż materiałów i maszyn pakujących taśmą polipropylenową i poliestrową wraz z niezbędnymi akcesoriami do wykonywania opasań oraz automatycznych maszyn pakujących jedynie najwyższej jakości.

1. NIEZAWODNE MARKOWE ZGRZEWARKI DO FOLII - wszystkie oferowane przez naszą firmę zgrzewarki i maszyny pakujące produkowane są w Europie. Cechami charakteryzującymi wyroby AVC są wydajność i bezawaryjność w pracy ciągłej, niskie koszty eksploatacji oraz łatwość obsługi i ergonomia.

2. TRANSYSTEM - to grupa materiałów, maszyn i urządzeń ręcznych, która przeznaczona jest do stabilizacji i zabezpieczenia ładunków w transporcie lądowym, lotniczym i morskim.

3. MARKOWE MASZYNY PAKUJĄCE TAŚMĄ POLIPROPYLENOWĄ - niezawodne urządzenia do spinania paczek jednostkowych i zbiorczych. Mogą pracować na pojedynczym stanowisku pracy jak i w bardzo zaawansowanych liniach pakujących. Cechami charakteryzującymi maszyny STRAPACK są ich bardzo wysoka jakość, wydajność i bezawaryjność pracy w systemie trzyzmianowym.

4. MASZYNY PAKUJĄCE W FOLIĘ TERMOKURCZLIWĄ - najwyższej jakości do przemysłowego zastosowania maszyny pakujące produkty w pakiety zbiorcze i jednostkowe. Odznaczają się niezawodną, bezawaryjną pracą i jakością wykonywania opakowań.

Oferujemy tylko produkty najwyższej jakości od sprawdzonych producentów i światowych potentatów w branży opakowań.

Oferowane urządzenia są przez nas montowane i uruchamiane w zakładzie Klienta.

Wszystkie oferowane przez nas materiały i urządzenia pochodzą o producentów działających zgodnie z zasadami ISO oraz zgodnie z dyrektywami CE.

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na korzystne warunki cenowe przy zachowaniu najwyższej jakości produktów. W celu uzyskania szczegółów o naszych aktualnych promocjach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.