Szukaj firmy


VGT Polska Sp. zo.o.

Informacje ogólne

VGT Polska zajmuje się kompleksową obsługą klientów w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Naszym motto jest indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy zarówno najwyższej jakości produkty jak i wsparcie technologiczne.

VGT Polska założona w styczniu 2000 roku jako spółka córka niemieckiego koncernu VGT Industrie AG jest dystrybutorem surowców, dodatków wspomagających przetwórstwo tworzyw, koncentratów barwiących, wypełniaczy kredowych i talkowych, specjalistycznych środków spieniających, środków czyszczących, urządzeń peryferyjnych, silosów, regulatorów gorących kanałów.

Oferowane przez VGT Polska produkty są najwyższej jakości, spełniają bardzo wysokie wymagania firm z branży opakowań, motoryzacyjnej, AGD, elektrotechnicznej, budowlanej i innych.

Zapewniamy profesjonalną obsługa klienta, a w szczególności indywidualne traktowanie każdego z klientów. Aby zapewnić pełną satysfakcję konkretnego klienta, specjalny zespół podejmuje się szczegółowej konsultacji i rozpoznaniu jego potrzeb.
Następnie wykorzystując swoje doświadczenie i nowoczesne technologie, zaplecze laboratoryjne dobiera materiały, urządzenia na etapie projektowania. Klient otrzymuje produkt dopasowany indywidualnie do jego potrzeb.

Współpraca VGT Polska Sp. z o.o. z renomowanymi firmami Europy Zachodniej zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, produkty pro-ekologiczne oraz metody i dodatki do obniżania kosztów produkcji.

Nasz klient to zadowolony klient.