Szukaj firmy


ZWUKSO Decowski Rutowski Sp.j.

Informacje ogólne

Firma ZWUKSO Decowski Rutowski Spółka Jawna założona w 1989 roku jest wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją, importem i dystrybucją pigmentów nieorganicznych w Polsce.

Nasza oferta handlowa zawiera szeroką paletę kolorystyczną najwyższej klasy PIGMENTÓW NIEORGANICZNYCH. Jesteśmy producentem upłynnionych pigmentów o nazwie BETMIX, a także syntetycznych pigmentów proszkowych. Posiadamy status oficjalnego dystrybutora na terenie Polski produktów oferowanych przez przedsiębiorstwa PRECOLOR oraz SUMYKHIMPROM. Dzięki optymalnym parametrom fizyko-chemicznym oferowane przez nas produkty wykazują dużą siłę barwienia i trwałość w wyrobach gotowych, a wszystko to przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen. Ponadto w zakresie wyrobów chemii budowlanej współpracujemy z firmą GRACE.

Nasze najważniejsze atuty to:

najwyższa jakość oferowanych produktów – kontrola na etapie produkcji i dystrybucji (ISO 9001:2000);
szybki termin realizacji zamówienia – posiadamy własne magazyny mieszczące ponad 500 ton produktów;
najkorzystniejsza oferta cenowa na rynku w porównaniu do oferowanej jakości; kompetentne i elastyczne podejście sprzedażowe naszych handlowców.

Oprócz tego chcielibyśmy wskazać, iż w celu utrzymania wysokiej pozycji solidnego i sprawdzonego dostawcy pigmentów nieorganicznych w Polsce, wdrożyliśmy system zarządzania jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2000 i posiadamy CERTYFIKAT jakości w zakresie:

-produkcji i sprzedaży pigmentów nieorganicznych

-oraz wyrobów chemii budowlanej.

Podstawowe zastosowanie pigmentów nieorganicznych: farby i lakiery, materiały budowlane (np. kostka brukowa, dachówka betonowa, tynki, keramzyt), wyroby gumowe, tworzywa sztuczne, papier, ceramika, szkło, wyroby skórzane i skóropodobne.

Ponadto pragniemy poinformować, nasza firma należy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu (Gazele Biznesu 2004 Gazele Biznesu 2005), czyli firm, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami biznesowymi.

W celu rozwijania pozytywnych relacji z Klientami z branży producentów wyrobów betonowych należymy do Stowarzyszenia Producentów Brukowej Kostki Drogowej w Bydgoszczy (SPBKD).