Oferta pracy - Mould Process Engineer/ Inzynier Procesu (formy wtryskowe)

 • 2016-11-07, 12:40

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Oferta pracy - Mould Process Engineer/ Inzynier Procesu (formy wtryskowe)

  Prowadzimy obecnie bardzo interesujący proces rekrutacyjny dla osób, szukających nowych projektów i wyzwań. Naszym klientem jest renomowana firma produkcyjna, która jest światowym liderem w branży medycznej oferująca nie tylko bardzo dobre warunki rozwoju i możliwość zdobycia doświadczenia, ale także wiele udogodnień pracowniczych oraz benefitów, ponieważ zależy jej na zapewnieniu swoim pracownikom jak najlepszych warunków.

  Krótki opis stanowiska znajduje się poniżej. Jeśli ta oferta jest zgodna z Pana doświadczeniem i planami dotyczącymi rozwoju kariery zawodowej, bardzo proszę o przesłanie aktualnego CV w jez. angielskim wraz z nazwą stanowiska, na które Pan aplikuje na adres: aleksandra.rosinska@p2recruitment.com

  Mould Process Engineer/ Inzynier Procesu (formy wtryskowe)
  Lokalizacja: Norfolk, UK

  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sporządzanie harmonogramów produkcji, zapewnianie pełnej sprawności oraz funkcjonowania linii produkcyjnej, zakup i specyfikacje nowych maszyn produkcyjnych, a także proponowanie nowych rozwiązań optymalizujących proces produkcji. Idealny kandydat na to stanowisko powinien posiadać doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, minimum 6-letnie doświadczenie związane z wtryskarkami, wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn), oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  Więcej szczegółów na naszej stronie:

  http://p2recruitment.com/index.php?MENU=jobs&country=3&ID=1391

  Gość: P2 Recruitment

 • 2020-08-13

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2020-08-13

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

Odpowiedz
Strona 1 z 1
 1