Siłowniki hydrauliczne do form

 • 2021-03-29, 17:36

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Siłowniki hydrauliczne do form

  Dzień dobry!

  Chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi dwoma produktami, a także zachęcić do zadawania pytań i wyrażenia swojej opinii na temat poniższych rozwiązań.

  1.) Siłownik hydrauliczny V450CP

  Siłowniki hydrauliczne V450CP są siłownikami hydraulicznymi z dwoma zintegrowanymi systemami chłodzenia i są stosowane wówczas, gdy temperatura jest bardzo wysoka, zarówno w formach odlewania ciśnieniowego aluminium, jak i formach wtryskowych tworzyw sztucznych.

  Siłownik V450CP-D pozwala na poruszanie i chłodzenie elementów formy równocześnie za pomocą dwóch oddzielnych układów chłodzenia.

  Siłownik V450CP-R zawiera układ chłodzenia przedniego siłownika nabojowego przez obwód niskiego ciśnienia bez zewnętrznych obciążeń. V450CP-R to siłownik hydrauliczny specjalnie dostosowany do tworzenia efektu „ściśnięcia” podczas odlewania ciśnieniowego aluminium. Maksymalna temperatura płynu chłodzącego nie może przekraczać 150°C, ciśnienie nominalne wynosi 10 barów, a natężenie przepływu wynosi 3 l/m.

  2.) Siłownik hydrauliczny V270CG

  Mocną stroną tych siłowników hydraulicznych z blokadą mechaniczną są jego niewielkie wymiary zewnętrzne w stosunku do wytworzonej siły uszczelnienia mechanicznego. Niezawodność systemu blokującego została potwierdzona na wielu formach wtryskowych przez ponad 25 lat. Ponadto cena sprzedaży siłownika V270CG jest najniższa na świecie. System uszczelnienia hydraulicznego siłownika nabojowego zawiera skrobak i 2 uszczelki typu O-ring Viton. Komponenty te zapewniają skuteczne uszczelnienie hydrauliczne o znacznej trwałości i odporności na przestrzeni czasu.

  Głównym zastosowaniem tego siłownika hydraulicznego jest poruszanie i precyzyjne blokowanie suwaków w formie wtryskowej tworzyw sztucznych.precyzyjny ruch i blokowanie suwaków, stempli lub rdzeni formujących, które tworzą podcięcia w formie wtryskowej, oraz tam, gdzie trzeba bezpośrednio podtrzymać ciśnienie wtrysku. Siłownik V270CG możne być zastosowany wówczas, gdy na tworzywie sztucznym tworzą się graty między stemplem a matrycą. Ponadto pozwala na regulację wstępnego obciążenia tłoczyska, również wówczas, gdy forma wtryskowa jest rozgrzana, co pozwala znacznie zaoszczędzić czas.

  Więcej informacji: https://shop.vegacylinders.com/en/19-hy ... molds.html

  Gość: vegacyl

 • 2023-11-30

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2023-11-30

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

Odpowiedz
Strona 1 z 1
 1