Targi SyMas / Maintenance 5-6 października 2016

 • 2016-09-09, 10:42

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Targi SyMas / Maintenance 5-6 października 2016

  Targi SyMas/Maintenance – 5-6 października w Krakowie
  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z najważniejszych wydarzeń w branży.
  Targi SyMas to spotkanie mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych.
  Równolegle, na w EXPO Kraków odbędą się Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Wystawcy zaprezentują m.in. systemy do diagnostyki i monitorowania maszyn, rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki, czy przemysłowe rozwiązania IT dla działów produkcji i utrzymania ruchu.
  Na szczególną uwagę zasługują rozwiązania Wystawców w ramach Strefy ATEX. Znajdą się tutaj zabezpieczenia przeciwwybuchowe, zabezpieczenia procesowe, czy systemy odpylania i filtrowentylacji powietrza.
  Targom towarzyszy konferencja o nazwie Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu. Konferencja cieszy się uznaniem wśród profesjonalistów ze względu na liczne case studies prezentowane podczas dwóch dni szkoleń.
  Targi to najlepsza okazja do poszerzenia biznesowych kontaktów i branżowej wiedzy, ponieważ Sukces zaczyna się od spotkań!

  Zapraszamy do darmowej rejestracji on-line i odwiedzenia Targów.

  www.symas.krakow.pl
  www.maintenance.krakow.pl

  TargiSyMasMiantenance2016

 • 2021-03-07

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2021-03-07

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

Odpowiedz
Strona 1 z 1
 1