Szukaj pracy

Dam pracę

Ślusarz / Narzedziowiec

Miejsce pracy: Wieluń, Łódzkie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Patrol Group Sp. z o.o. S.K.A.
Osoba kontaktowa: Magda Pawłaszek
Adres: Koszutki 2
Wieluń
Data publikacji: 2017-07-21
Oferta ważna do: 2017-07-20

Zakres obowiązków

• montaż form wtryskowych zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną lub innymi informacjami otrzymanymi od przełożonego;
• regeneracja form wtryskowych zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną lub innymi informacjami otrzymanymi od przełożonego;
• sprawdzenie w formie wtryskowej obiegów wodnych oraz ich szczelności;
• przygotowanie wyrobu do przekazania;
• dbanie o powierzone narzędzia obróbcze;

Wykształcenie

• wykształcenie min. zawodowe, mile widziane jako ślusarz, mechanik lub pokrewne

Umiejętności

• dobra znajomość rysunku technicznego;
• znajomość budowy i działania form wtryskowych;

Doświadczenie

• doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza narzędziowego form wtryskowych lub podobnym;

Więcej informacji o firmie na www.patrolgroup.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@patrol.pl

Liczba wyświetleń: 640