Szukaj pracy

Dam pracę

Ślusarz narzędziowy

Miejsce pracy: Bytom, Śląskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Happy Gifts Europe Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Dział HR
Adres: Pszczyńska, 2
Bytom
Data publikacji: 2017-09-14
Oferta ważna do: 2017-10-14

Zakres obowiązków

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Miejsce pracy: BYTOM

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU

- przygotowywanie form wtryskowych dla produkcji
- wykonywanie remontów oraz napraw bieżących form i ich części
- bieżąca obsługa techniczna form: mycie czyszczenie, smarowanie, konserwacja
- kontrola jakości wykonanych prac: wykonywanie pomiarów, sprawdzanie pasowań
- udział w procesie modyfikacji i tworzenia nowych form
- prace ślusarskie

Wykształcenie

techniczne

Umiejętności

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

- podstawowej znajomości budowy i działania form wtryskowych
- umiejętności czytania rysunku technicznego oraz pracy z dokumentacją techniczną
- znajomości narzędzi pomiarowych
- umiejętności podstawowej obróbki skrawaniem: toczenie, szlifowanie
- mile widziane uprawnienia spawalnicze

Doświadczenie

- 1 – 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwości rozwoju – szkolenia, udział w projektach realizowanych przez narzędziownię
- pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
- udział w wydarzeniach firmowych m.in. spotkania i wyjazdy integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w swojej aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Liczba wyświetleń: 331