Szukaj pracy

Dam pracę

Handlowiec (tworzywa sztuczne dla branży reklamowej i budownictwa)

Miejsce pracy: Wrocław, Opole, Dolnośląskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferent: Międzynarodowa firma dystrybucyjna
Osoba kontaktowa: x
Adres: x
x
Data publikacji: 2011-10-09

Zakres obowiązków

Praca na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego

Wykształcenie

Mile widziane wykształcenie wyższe

Umiejętności

OCZEKUJEMY:

- zdolności i doświadczenia handlowego B2B
- determinacji w działaniu
- umiejętności analitycznych

Mile widziana znajomość rynku odbiorców tworzyw sztucznych w branży reklamowej i budownictwie oraz wykształcenie techniczne lub ekonomiczne

Doświadczenie

OFERUJEMY:

- pracę etatową
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę wg. najwyższych standardów handlowych

Osoby spełniające ww. oczekiwania i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji w terminie do 12 października br., na adres - job@3pp.pl - w temacie e-maila należy umieścić nazwę stanowiska

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Liczba wyświetleń: 2279