Szukaj pracy

Dam pracę

Inżynier serwisu wtryskarek

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: Biegła znajomość języka angielskiego
Oferent: Havier Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Marlena Sadowska
Adres: Jasnogórska
Częstochowa
Data publikacji: 2017-11-13
Oferta ważna do: 2017-12-13

Zakres obowiązków

Ludzie są najważniejsi!
Firma Havier Sp. z o. o. Doradztwo personalne i rekrutacja.
Nr certyfikatu 16545. Wyróżnia nas jakość, rzetelność i indywidualne podejście do Klienta-Kandydata.

Praca :Stała
Miejsce pracy: Wielka Brytania

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- diagnoza i analiza usterek,
- naprawa i serwisowanie maszyn - wtryskarek,
- dobór części zamiennych,
- obsługa Klientów telefoniczna, mailowa.

Wykształcenie

Średnie techniczne (mechanika, automatyka, budowa maszyn)

Umiejętności

Od Kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia i praktycznej umiejętności serwisowania wtryskarek,
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
- minimum wykształcenia średniego technicznego,
- umiejętności samodzielnego i sprawnego rozwiazywania problemów technicznych.

Kandydatom oferujemy:
- zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojej wiedzy i doświadczenia,
- zakwaterowanie i przelot,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy również o dołączenie do CV poniższej klauzuli:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Havier Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Jasnogórskiej 27, 42-202 Częstochowa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Havier oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Liczba wyświetleń: 25