Szukaj pracy

Dam pracę

Konstruktor wyrobu

Miejsce pracy: Warszawa, Mazowieckie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: benettpeople
Osoba kontaktowa: Piotr Pastwa
Adres: Usypiskowa 12
Warszawa
Data publikacji: 2013-06-28
Oferta ważna do: 2013-07-28

Zakres obowiązków

Dla Naszego Klienta - dużej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor Wyrobu
Miejsce pracy: Warszawa

Oczekiwane kompetencje zawodowe:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (Mechanika i Budowa Maszyn – spec. Obrabiarki i Urządzenia Technologiczne, Konstrukcja Form Wtryskowych, Technologia Maszyn lub Wzornictwo Przemysłowe)
• 2 – 3 letnie doświadczenie w projektowaniu wyrobów z tworzyw sztucznych
• Doświadczenie w konstrukcji form wtryskowych
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
• Znajomość oprogramowania NX (Unigraphics) – warunek konieczny
• Biegłe posługiwanie się dokumentacją konstrukcyjną 3D i 2D
• Doświadczenie w konstrukcji oprzyrządowania będzie atutem
• Mile widziana znajomośc programu Pro/Engineer

Zakres obowiązków:

• Projektowanie i tworzenie design’u wyrobów z tworzyw sztucznych
• Konstrukcja i projektowanie form wtryskowych oraz przyrządów do wytłaczania
• Opracowywanie, adaptacja, aktualizacja i bieżące sprawdzanie dokumentacji konstrukcyjnej 3D
i 2D
• Konsultowanie wykonania modeli 3D z Kierownikiem Narzędziowni
• Przestrzeganie obowiązującego sposobu obiegu informacji i terminowe składanie ustalonych meldunków
• Zlecanie zewnętrznym podwykonawcom wykonania prototypu oraz jego odbiór
• Optymalizacja organizacji pracy
• Bieżąca współpraca z Kierownikiem Działu Narzędziowni, Technologiem Programistą oraz Konstruktorem Oprzyrządowania

Nasz Klient oferuje:

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w projektach realizowanych we współpracy
z zagranicznym Partnerem
• Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
• Środowisko pracy sprzyjające doskonaleniu kompetencji z zakresu projektowania i tworzenia design’u wyrobu
• Dostęp do nowoczesnych technologii
• Atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do poziomu kompetencji

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV oraz listu motywacyjnego z podaniem w tytule maila nazwy stanowiska na adres rekrutacja2001@benettpeople.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”
Benett People Sp. z o.o. – podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7055

Liczba wyświetleń: 1429