Szukaj pracy

Dam pracę

Laborant Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Folpak Baranowski A. i T.
Osoba kontaktowa: Piotr Osica
Adres: Łąkowa 26
Mińsk Mazowiecki
Telefon: 500061986
Data publikacji: 2018-02-12
Oferta ważna do: 2018-03-14

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:
• bieżący nadzór jakościowy nad przydzielonymi procesami produkcyjnymi
• realizowanie badań oraz analiz surowców i wyrobów
• tworzenie zapisów i raportów z wykonanych badań
• archiwizacja dokumentów oraz próbek badanych materiałów
• inne zadania wynikające z charakteru stanowiska
• praca w systemie 3 zmianowym

Wykształcenie

• wykształcenie średnie/wyższe techniczne

Umiejętności

Wymagania:
• praktyczna znajomość obsługi komputera
• bardzo dobra organizacja pracy
• doświadczenie w branży tworzyw sztucznych ( dodatkowy atut )
• dokładność, odpowiedzialność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• kreatywność
Wybranym Kandydatom oferujemy:
• stałą pracę w renomowanej, stale rozwijającej się firmie
• codzienny kontakt z nowymi technologiami
• atrakcyjne wynagrodzenie
• podnoszenie kwalifikacji zawodowych
• zdobywanie nowych doświadczeń

Liczba wyświetleń: 580