Szukaj pracy

Dam pracę

Manager ds. Eksportu

Miejsce pracy: Poznań / Wielkopolska, Wielkopolskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego
Oferent: Koncpet IJ
Osoba kontaktowa: Izabella Juraś
Adres: Osiedle Nad Łąkami
Kościan
Telefon: 883-800-240
Data publikacji: 2017-03-20
Oferta ważna do: 2017-04-19

Zakres obowiązków

Dla firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych z Wielkopolski, która dynamicznie się rozwija, mocno inwestuje w nowe technologie oraz ma ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju poszukuję osoby na stanowisko: Manager ds. eksportu.

Firma poszukuje pasjonata sprzedaży, który będzie kołem zamachowym jej sił sprzedaży na rynkach zagranicznych, z entuzjazmem i pasją będzie podchodził do swoich zadań otwierając przed firmą nowe szanse rozwoju.

Zadania osoby na tym stanowisku:
• Tworzeniu strategii sprzedaży eksportowej
• Pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach zagranicznych, przygotowywanie ofert sprzedaży, prowadzenie negocjacji handlowych
• Budowanie długofalowych relacji z Klientami
• Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta
• Współpraca z innymi działami firmy
• Kreowanie popytu poprzez udział w targach i wydarzeniach branżowych
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wykształcenie

Preferowane wykształcenie wyższe

Umiejętności

Wymagania:
• Doświadczenie i sukcesy w rozwoju sprzedaży eksportowej w branży tworzyw sztucznych – warunek konieczny
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego
• Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i sprzedażowe
• Samodzielność i wytrwałość w dążeniu do celu
• Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
• Zaangażowanie i wysokie poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania
• Dobra znajomość MS Office (Excel, PP, Word)
• Czynne prawo jazdy kat. B

Doświadczenie

Wymagane jest doświadczenie w sprzedaży tworzyw sztucznych do klientów zagranicznych

W zamian firma oferuje:
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności oraz osiąganych wyników
• Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
• Ścisłą współpracę z Zarządem firmy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Pracę w przyjaznej, profesjonalnej i rozwojowej firmie, w której szanuje się pracowników i docenia ich wysiłek we wspólnym dążeniu do sukcesu
• Uczciwe i jasne warunki pracy
• Wsparcie zespołu
• Możliwość rozwoju

Liczba wyświetleń: 179