Szukaj pracy

Dam pracę

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Żywic i Tworzyw Sztucznych)

Miejsce pracy: Łódź, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Oferent: Talent Partners
Osoba kontaktowa: Hubert Bojarczuk
Adres: ul. Zwycięstwa 10
Gliwice
Telefon: 323071700
Data publikacji: 2018-12-13
Oferta ważna do: 2019-01-12

Zakres obowiązków

Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref. PHŻ/13710

Najważniejsze obowiązki:

- sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji klejów oraz tworzyw sztucznych,
- rozwój sprzedaży, oraz opieka nad stałymi klientami firmy,
- analiza rynku, raportowanie.

Wykształcenie

wykształcenie wyższe chemiczne lub techniczne,

Umiejętności

- wykształcenie wyższe chemiczne lub techniczne,
- doświadczenie w pracy na stanowisku: technolog lub handlowiec,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,
- wysoka kultura osobista,
- zaangażowanie i samodzielność,
- gotowość do pracy na terenie całego kraju.

Mile widziane:

- znajomość rynku tworzyw sztucznych, klejów, gumy,
- wsparcie technologiczne.

Doświadczenie

Oferujemy:

- samodzielną pracę w polskiej firmie działającej na rynku międzynarodowym,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, inne),
- wyjazdy zagraniczne.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Liczba wyświetleń: 238