Szukaj pracy

Szukam pracy

SPAWACZE TWORZYW SZTUCZNYCH (trzech)

Miejsce pracy: NORWEGIA, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: angielski, niemiecki, rosyjski w stopniu umożliwiającym dobre wykonanie swoich obowiązków u zagranicznego pracodawcy.
Oferent: Waldemar Wiśniewski
Osoba kontaktowa: Waldemar
Adres: Lipowa 3
Krępsko
Telefon: 0048 78 1234 277
Data publikacji: 2014-11-11
Oferta ważna do: 2015-01-31

Zakres obowiązków

Spawacze tworzyw sztucznych (trzech) poszukują pracy w Norwegii, umowa o pracę na warunkach norweskich.

Wykształcenie

średnie

Umiejętności

Posiadamy aktualne niemieckie uprawnienia spawalnicze TUV na: PP, PVDF, PVC-C, PVC-U. Spawaliśmy także inne tworzywa sztuczne. Znajomość rysunku izometrycznego i technicznego. Wykonujemy montaż i spawanie rurociągów, wykonujemy różnego rodzaju zbiorniki, wszelkie połączenia i naprawy z tworzyw sztucznych.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe ponad 3,5-letnie, praca w Polsce, Niemczech, Rosji i Francji.
Cały okres naszej pracy był i jest nadzorowany przez firmy niemieckie.

Liczba wyświetleń: 1003