Szukaj pracy

Dam pracę

Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

Miejsce pracy: Łódź, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: P.P.H. Patrol Group
Osoba kontaktowa: Magda Pawłaszek
Adres: Koszutki 2
Kraków
Data publikacji: 2016-08-10
Oferta ważna do: 2016-09-09

Zakres obowiązków

Patrol Group Sp. z o.o. S.K.A. - Spółka produkcyjno- handlowa, lider na rynku międzynarodowym w zakresie produkcji oraz dystrybucji produktów z tworzyw sztucznych, w związku z dynamicznym rozwojem oraz realizacją nowych projektów, do zakładu produkcyjnego w Wieluniu poszukuje kandydata na stanowisko:

USTAWIACZ MASZYN WTRYSKOWYCH
Nr ref.: WLN 4/07/2016
Miejsce pracy: WIELUŃ
• ustawianie procesu wtrysku
• utrzymywanie form wtryskowych we właściwym stanie technicznym
• monitorowanie parametrów produkcji wg wytycznych technologicznych
• uruchamianie nowych form wtryskowych
• usuwanie awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych
• optymalizacja procesów i minimalizacja kosztów produkcji
• proponowanie i efektywne wdrażanie innowacji i usprawnień
• dbanie o stanowiska pracy

Wykształcenie

Wyższe techniczne

Umiejętności

• znajomość budowy form wtryskowych do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
• umiejętność przezbrajania wtryskarek będzie dodatkowym atutem
• uprawnienia kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych

Doświadczenie

• doświadczenie w pracy na produkcji na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych minimum rok.

Administratorem danych jest Patrol Group z siedzibą w Kraków 30-694, Koszutki 2 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Liczba wyświetleń: 1045