Szukaj pracy

Dam pracę

Zmieniacz form wtryskowych

Miejsce pracy: Wieluń, Łódzkie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Patrol Group Sp. z o.o. S.K.A.
Osoba kontaktowa: Magda Pawłaszek
Adres: Fabryczna 10
Wieluń
Telefon: 509211429
Data publikacji: 2017-07-21
Oferta ważna do: 2017-08-20

Zakres obowiązków

• przygotowywanie form wtryskowych do przezbrojenia;
• zmiana form na wtryskarkach;
• uruchamianie (we współpracy z ustawiaczem) oraz nadzór techniczny w trakcie produkcji;
• zabezpieczanie i konserwacja form.

Wykształcenie

zawodowe lub średnie

Umiejętności

• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
• uprawnienia na obsługę suwnic oraz wózka widłowego mile widziane;
• znajomość zagadnień mechanicznych (z naciskiem na hydraulikę);

Doświadczenie

• znajomość budowy form wtryskowych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• możliwość zatrudnienia na umowę długoterminową;
• praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Liczba wyświetleń: 343