Katalog Firm branż TWORZYW SZTUCZNYCH

2005-09-07

Katalog Firm Branży Tworzyw Sztucznych" wydany przez redakcję dwumiesięcznika "Tworzywa Sztuczne i Chemia" zawiera informacje o firmach tworzących szeroko rozumianą branżę tworzyw sztucznych."Katalog" podzielony jest na dziesięć rozdziałów:
- surowce i półprodukty;
- detale z tworzyw sztucznych;
- opakowania;
- budownictwo;
- dodatki, barwniki, środki pomocnicze, komponenty;
- wyroby gumowe;
- recykling;
- maszyny i urządzenia;
- automatyka przemysłowa;
- ośrodki badawcze, uczelnie, stowarzyszenia i organizacje.

Szanowni Państwo!

Redakcja dwumiesięcznika "Tworzywa Sztuczne i Chemia" we wrześniu br. wyda trzecią edycję "Katalogu firm branży tworzyw sztucznych". Pragniemy poinformować, że rok temu na łamach katalogu ogłosiło się prawie 400 firm! Jesteśmy przekonani, że zainteresowanie tą formą promocji będzie ciągle wzrastać! Publikacja zwiera informacje o firmach tworzących szeroko rozumianą branżę tworzyw sztucznych. Katalog tradycyjnie wydany zostanie w formie alfabetycznej i będzie zawierał dane producentów i dystrybutorów: surowców i półproduktów; detali z tworzyw sztucznych; opakowań; dodatków, barwników, środków pomocniczych, komponentów; wyrobów gumowych; recyklingu; maszyn i urządzeń; automatyki przemysłowej i artykułów budowlanych. Ponadto ogłaszające się firmy zachęcamy do przesłania terminów organizowanych przez nie dni otwartych, które umieszczone zostaną w odrębnym spisie. W trzecim wydaniu katalogu ujęty zostanie także spis ośrodków badawczych, uczelni, stowarzyszeń i organizacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy do zamieszczenia informacji o swojej ofercie w formie wpisu bądź reklamy. Aby zachęcić Państwa do zamieszczania wpisów informujemy, że wpis podstawowy jest bezpłatny. Każda firma może zatem bez konieczności ponoszenia kosztów skorzystać z tej formy promocji. Rynek tworzyw sztucznych jest bardzo obszerny i dobra orientacja w branży jest coraz trudniejsza, dlatego chcemy to ułatwić wydając katalog w formie książkowej. Naszą publikację będzie można nabyć za 30 zł netto. Pragniemy również poinformować, że wszystkie firmy, które zamieszczą pełny wpis otrzymają katalog bezpłatnie. Natomiast firmom, które zamieszczą reklamę, prześlemy 5 egzemplarzy katalogu.

Trzecia edycja będzie promowana podobnie jak poprzednia na wszystkich imprezach branżowych w kraju do "Plastpolu" 2008. Tradycyjnie katalog ukaże się podczas Targów PAKFOOD (Taropak) w Poznaniu, które odbędą się we wrześniu. Nakład wyniesie 7 000 egzemplarzy. Jeszcze raz zachęcamy do zamieszczania w katalogu wpisów i reklam.

Zgłoszenia i materiały przyjmujemy do 30 czerwca. Więcej informacji uzyskają Państwo w redakcji - tel./fax 032-415 16 17, 415 48 83.

Kontakt: tel./fax.: (032) 415 48 83, e-mail: katarzyna.kajstura@ts.info.pl

Więcej na www.mediadruk.pl
Wydawca: Inne


Książki

2007-06-05 | Komentarze: 1

FORMY WTRYSKOWE. Dokumentacja obiegowa przy zamawianiu i odbiorze ZAMÓW !

Autorzy opracowali, opierając się na dokumentach i normach z różnych źródeł, wzorce w zakresie postępowania ofertowego, określenia warunków technicznych wytwarzania form, prób i odbioru oraz bieżącej obsługi form. Całość poprzedzona jest obszernym wstępem, w którym omówiono warunki wykonawstwa form w Polsce, , wymagania stawiane producentom form i kryteria wyboru wykonawcy formy. Wszystkie dokumenty opracowano również w postaci elektronicznej na płycie CD. Jest to pierwsza w Europie książka poświęcona wyłącznie tej tematyce.

ISO 9001 Skuteczny sposób uzyskania certyfikatu jakości

Przygotowanie i nadzór produkcji wyrobów wtryskiwanych cz. II ZAMÓW !

Preparatyka polimerów

Chemia polimerów

Projektowanie i wytwarzanie elementów z tworzyw sztucznych

Kontrola maszyn i urządzeń

Oznaczenie CE i znak B w branży budowlanej

Poradnik Kierownika Produkcji

Oznaczenie CE