Dodaj ofertę za darmo

Vademecum Odpady 2003

2003-10-30

Książka jest kompendium wiedzy na temat usług i technologii z dziedziny gospodarki odpadami, łączącym wiedzę teoretyczną z praktycznymi informacjami. Część poradnikowa publikacji zawiera komentarze do aktualnie obowiązujących przepisów prawnych oraz informacje na temat sposobów zagospodarowania odpadów niebezpiecznych i postępowania z najpowszechniej występującymi grupami odpadów. W części katalogowej książki znalazło się ponad 2100 firm świadczących usługi zagospodarowania różnych grup odpadów, a także oferujących sprzęt i technologie dla gospodarki komunalnej.

Dane na temat firm zawarte zostały w czterech bazach informacyjnych w części katalogowej książki. Czytelnik ma możliwość łatwego wyszukiwania usługi (po kodzie unieszkodliwianych odpadów) lub sprzętu oferowanego przez firmy. Sprawdzony w praktyce system wyszukiwania firmy według prowadzonej przez nią działalności (także według układu alfabetycznego) sprawia, że korzystanie z książki nie sprawia problemu osobom "stawiającym pierwsze kroki" w problematyce gospodarki odpadami. Prezentowana publikacja stanowi nieocenioną pomoc dla jednostek administracji samorządowej, zakładów gospodarki komunalnej oraz przedsiębiorstw. Książka przyda się na pewno wszystkim tym, dla których rodzaj lub ilość wytwarzanych odpadów stanowi istotny problem.
"Vademecum Odpady 2003" jest zaktualizowaną i wzbogaconą kontynuacją wcześniejszych "Katalogów Odpady" przygotowanych przez wydawnictwo Red One.
Książka powstała we współpracy redakcyjnej i pod patronatem miesięczników branżowych: "Przegląd Komunalny" i "Recykling".

Wydawca: Abrys Sp. z o.o., Poznań 2003 r., ISBN 83-89018-32-2

Cena 100 zł
Zobacz więcej informacji o Vademecum
Wydawca: Inne


Książki

2007-06-05 | Komentarze: 1

FORMY WTRYSKOWE. Dokumentacja obiegowa przy zamawianiu i odbiorze ZAMÓW !

Autorzy opracowali, opierając się na dokumentach i normach z różnych źródeł, wzorce w zakresie postępowania ofertowego, określenia warunków technicznych wytwarzania form, prób i odbioru oraz bieżącej obsługi form. Całość poprzedzona jest obszernym wstępem, w którym omówiono warunki wykonawstwa form w Polsce, , wymagania stawiane producentom form i kryteria wyboru wykonawcy formy. Wszystkie dokumenty opracowano również w postaci elektronicznej na płycie CD. Jest to pierwsza w Europie książka poświęcona wyłącznie tej tematyce.

ISO 9001 Skuteczny sposób uzyskania certyfikatu jakości

Przygotowanie i nadzór produkcji wyrobów wtryskiwanych cz. II ZAMÓW !

Preparatyka polimerów

Chemia polimerów

Projektowanie i wytwarzanie elementów z tworzyw sztucznych

Kontrola maszyn i urządzeń

Oznaczenie CE i znak B w branży budowlanej

Poradnik Kierownika Produkcji

Oznaczenie CE