„Więcej” od Plastigo nagrodzone

2014-05-26

Marka Plastigo została wyróżniona przez kapitułę ogólnopolskiego konkursu, zdobywając Medal Europejski. Nie pierwszy raz okazuje się, że kompleksowość Plastigo to rynkowy strzał w dziesiątkę. Wcześniej Medalem Europejskim doceniony został już PlastigoSerwis.

Organizatorzy konkursu - Business Center Club - wyróżnieniem w postaci Medalu Europejskiego, co roku nagradzają polskie produkty i usługi, które dorównują najwyższym europejskim standardom oraz wyróżniają się na tle innych szczególną jakością oraz innowacyjnością. O prestiżu wyróżnienia świadczą także patroni konkursu czyli Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Minister Spraw Zagranicznych RP.

Nagrodzone za całokształt świadczonych usług Plastigo, to więcej niż standardowa oferta sprzedażowa.
Częstochowska marka oferuje Klientom pełen asortyment wtryskarek, wysokiej klasy osprzęt peryferyjny
Shini oraz przenośniki taśmowe Plastigo, co pozwala na kompleksowe zaopatrzenie wtryskowi, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi. Atrybuty Plastigo to w pełni wyposażony magazyn części zamiennych oraz szybko reagujący serwis z pogotowiem technicznym, które oferuje swoją pomoc przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. To jednak nie wszystko. Odpowiadając na potrzeby Klientów, w ramach strategii „Więcej”, Plastigo oferuje także system branżowych szkoleń w ramach PlastigoAcademy, możliwość badania tworzyw polimerowych w PlastigoLab oraz dogodny system finansowania zakupu maszyn za pośrednictwem PlastigoFinance. Gwarantując Klientom możliwie najszersze wsparcie okołosrzedażowe, Plastigo zapewniło sobie pozycję lidera w swojej branży.

Pełną gamę nagrodzonych usług i „więcej”, zobaczyć będzie można podczas Międzynarodowych Targów
Przetwórców Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol na stoisku G16.

"Więcej” od Platigo to:

Kompleksowo wyposażony magazyn urządzeń peryferyjnych i części zamiennych
Laboratorium Badania Tworzyw Polimerowych

Magazyn maszyn dostępnych „od ręki"
Szkolenia specjalistyczne organizowane w ramach PlastigoAcademy

Źródło: Asten Group