Drzwi Otwarte w Plastigo

2014-03-18

Za nami kolejne spotkanie z Plastigo i kolejna okazja do zapoznania się z całym wachlarzem możliwości częstochowskiego dystrybutora. Ponad setka gości z całego kraju, pokaz maszyn i urządzeń, ciekawe prelekcje i konsultacje ze specjalistami PlastigoAcademy, prezentacja możliwości PlastigoLab i PlastigoSerwis. Oprócz tego rabaty, promocje i konkursy. To główne, ale nie jedyne punkty w harmonogramie Drzwi Otwartych Plastigo.

Spotkanie odbyło się 14 marca w częstochowskiej siedzibie Plastigo. Wydarzenie zgromadziło zarówno Klientów Plastigo, jak i inne osoby, którym branża PTS nie jest obca. Czynny udział wzięła także liczna reprezentacja młodzieży akademicka z częstochowskiej Politechniki. Nie zabrakło także przedstawicieli mediów o organizacji pozarządowych.

Po oficjalnym przywitaniu gości przyszedł moment na prezentację oferty produktowej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy pracy maszyn, zarówno marki Borche, jak i Negri Bossi wraz z osprzętem Shini. W ramach akcji „Prawdziwa dostępność” odwiedzający magazyn Plastigo mogli przyjrzeć się z bliska aż 15 wtryskarkom. Oprócz tego zaprezentowano nowe rozwiązania dla przetwórców, jak systemy chłodniczo-wentylacyjne dedykowane do wtryskowi.

Dla chętnych chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat zwiększenia efektywności przetwórstwa przygotowane prelekcje szkoleniowe, które - przy pełnych salach - poprowadzili doświadczeni przedstawiciele Politechniki Częstochowskiej.

Zupełnie nową i cieszącą się dużą popularnością atrakcją był pokaz możliwości laboratoryjnych PlastigoLab, czyli nowej pozycji na liście usług okołosprzedażowych Plastigo. Odwiedzający nowoczesne laboratorium mogli obserwować badania i analizy tworzyw przeprowadzane przez wykwalifikowany personel. Pojawiło się wiele pytań od gości a także odpowiedzi ze strony wykwalifikowanego personelu.

Drzwi Otwarte Plastigo miały nie tylko przybliżyć sposób funkcjonowania naszej Firmy i zapoznać z pełną ofertą, ale spowodować, że Goście w swobodnej atmosferze spędzą miło czas i wyniosą coś pozytywnego z tej wizyty. Dziękujemy wszystkim Gościom za obecność i mnóstwo pozytywnej energii. Mamy nadzieję, że dla wszystkich obecnych był to czas wykorzystany przyjemnie i pożytecznie – mówi Katarzyna Muskała, koordynator Drzwi Otwartych.


Dni Otwarte Plastigo
Dni Otwarte Plastigo
Dni Otwarte Plastigo
Dni Otwarte Plastigo

Źródło: Asten Group

Aktualności

2018-04-26 09:17:09 | Komentarze: 0

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Przeglądając ofertę firmy ScanPack, jednego z czołowych dostawców wysokiej jakości maszyn pakujących, narzędzi oraz materiałów i systemów opakowaniowych, na uwagę zasługuje maszyna wszechstronnego zastosowania - Akebono OB-360. Jest to idealna propozycja i rozwiązanie dla drukarni, umożliwiające bandowanie delikatnych opakowań, ulotek, czy wizytówek taśmą foliową lub papierową z warstwą zgrzewalną PE.

Nowa linia tacek do sushi

Marnotrawstwo w firmie? Jest na to sposób

Targi SyMas i Maintenance – trwa rejestracja odwiedzających

Szklane preludium dla Stonehenge

Ahold w Holandii wymienia czynnik chłodniczy

Targi SyMas i Maintenance już wkrótce w Krakowie.

General Electric Industrial Solutions Polska: Bezpieczeństwo, innowacyjność, produktywność

Ruszyła rejestracja odwiedzających na Targi SyMas i Maintenance

Sukces materiałów Ikonos na Festiwalu Druku 2014