ISHIDA otwiera biuro dla klientów z Europy Środkowo-Wschodniej

2020-01-15

Ishida Europe otworzyła nowe biuro ds. sprzedaży i obsługi serwisowej, którego celem jest lokalne wsparcie klientów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, CEE. (Central and Eastern European).

Nowa fabryka w Čestlicach została usytuowana na obrzeżach Pragi. Duży obiekt produkcyjny zawiera obszerną halę demonstracyjną o powierzchni 500 m2, która umożliwia prezentowanie klientom maszyn i urządzeń w akcji. Aranżacja pozwala na przeprowadzanie prób testowych produktów, szkolenia w zakresie obsługi sprzętu oraz omawianie czy dyskusje na temat nowych specyficznych projektów linii pakujących.

Centralna lokalizacja biura Ishida CCE oraz bliskość praskiego międzynarodowego portu lotniczego im. Václava Havla, mają zapewnić klientom sprawny dostęp oraz ułatwić proces sprzedaży i obsługi serwisowej w całym regionie CEE. Biuro jest kierowane przez Dyrektora Generalnego Ishida w CEE, Roberta Kałużę przy wsparciu Regionalnych Menedżerów Sprzedaży, Lokalnych Inżynierów Serwisowych i Szefów Projektów.

Oficjalnemu otwarciu nowego biura towarzyszyła seria dni pracy z klientami, w której wzięło udział ponad 65 uczestników z 35 firm z całego regionu. Odwiedzający mieli okazję obejrzenia serii prezentacji oraz pokazów maszyn. Prezentacje podkreśliły możliwości producenta w zakresie projektowania rozwiązań dedykowanych obsłudze szerokiej gamy produktów dla wielu różnych rynków końcowych, oraz specjalistyczne doświadczenie firmy Ishida w zakresie linii pakujących. Pięć naważarek wielogłowicowych uwypukla wszechstronność zakresów zastosowań systemów Ishida w cyklu produkcyjnym. Zaprezentowano obsługę zróżnicowanych produktów – mokrych, suchych czy mieszanych. Najnowsze rozwiązania w detekcji i kontroli jakości objęły zaawansowane systemy kontroli X-ray oraz zdobywający nagrody system detekcji nieszczelności AirScan CO2 dla opakowań MAP. Kompletna linia dla obsługi przekąsek, składająca się z najwyższej klasy naważarek wielogłowicowych Ishida oraz systemu workującego Inspira, wraz z testerem jakości spawów i wagą kontrolną DACS, to nie tylko demonstracja światowej pozycji Ishida w dziedzinie pakowania produktu z grupy snak, ale także pokaz możliwości firmy w zakresie projektowania i instalacji w pełni zintegrowanej, pochodzącej z jednego źródła linii pakowania na tle całego rynku.

Znaczna część prezentowanego sprzętu pozostanie w centrum, by dalej służyć prezentacjom dla klientów oraz testom produktowym, jak też dalszym dyskusjom nad przyszłymi projektami.

- Europa Centralna i Wschodnia (CEE) to ważny i wciąż rozwijający się region - komentuje Robert Kałuża. - Nasz nowy obiekt dzięki lokalnemu wsparciu obsługi sprzedaży i pomocy technicznej stanowi dodatkowe wzmocnienie już istniejącej sieci agentów i dystrybutorów, jednocześnie dostarcza klientom wyjątkowo efektywne zaplecze demonstracyjne, które pomoże im znaleźć rozwiązania najdokładniej spełniające ich specyficzne wymagania.
2020-01-20 09:29:54 | Komentarze: 0

Produkcja warzyw pakowanych: Linia dla opakowań stałowagowych

Spółka Gastro Star AG, wiodący szwajcarski producent warzyw jest w stanie pakować porcje świeżych, gotowych do spożycia produktów w opakowania stałowagowe. Mimo, że wielkość wkładu bywa bardzo niewielka, straty nadważeniowe są zminimalizowane. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowej linii pakującej zaprojektowanej przez spółkę Ishida Europe i jej szwajcarskiego dystrybutora, firmę Itech AG.

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Nowy poziom termoizolacji – Knauf Therm Expert Dach/Podłoga EPS 80 λ 31

Ishida wypuszcza specjalistyczne naważarki wielogłowicowe

SOMOS Perfoamer - ekonomiczna alternatywa dla dotychczasowego spieniania fizycznego tworzyw

Nowa naważarka idealna dla produktów delikatnych

Polskie wycinarki laserowe podbijają światowe rynki

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Illy i Ishida Europe - wyborna kawa na start

Nowa linia tacek do sushi