ML Polyolefins na targach PLASTPOL

2020-09-30

Targi PLASTPOL w Kielcach odbędą się w dniach 6-8 października, a swoją obecność na największej imprezie branżowej w Polsce potwierdziła firma ML Polyolefins. Odwiedzić ich można na hali E, w stoisku nr 82. Jak zapowiadają przedstawiciele producenta recyklatów, czas targów zamierzają tradycyjnie wykorzystać na rozmowy z kontrahentami, podsumować dotychczasową współpracę oraz zaprezentować nowości produktowe.


Co roku jesteśmy na targach PLASTPOL, aby być blisko naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że dialog pomaga nam lepiej współpracować i dostarczać naszym odbiorcom rozwiązania, na miarę ich potrzeb – tłumaczy dyrektor handlowy Krzysztof Nowosielski. Ten rok jest oczywiście dla wszystkich bardzo trudny w zakresie prowadzenia biznesu i z naszych rozmów z kontrahentami wynika, że potrzebują tego kontaktu i powrotu do często zawieszonych gdzieś w próżni projektów. Targi w Kielcach dają nam okazję do spełnienia tych oczekiwań – podkreśla.


Z racji na obostrzenia sanitarne, podobnie jak Targi Kielce, firma ML Polyolefins w sposób szczególny przygotowuje się od strony bezpieczeństwa: Oczywiście na naszym stoisku nie zabraknie stanowisk do odkażania i bieżącej dezynfekcji choćby stołów i siedzisk. Wszystko zostało zaplanowane tak, aby przede wszystkim spełnić wymagania sanitarne. Dostępne będą również środki ochrony osobistej dla odwiedzających – podkreśla Krzysztof Nowosielski. – Rzeczywistość wokół nas mocno się zmieniła i wszyscy musimy odnaleźć się w nowych warunkach. Niestety, te targi będą wyjątkowe pod tym względem, ale przecież nie możemy wykluczyć, że także w przyszłym roku podobne eventy będą odbywały się na podobnych zasadach.


Firma ML Polyolefins, obchodząca w tym roku 20-lecie, planowała w czasie targów w pierwotnym, majowym terminie, hucznie świętować swój jubileusz. Pandemia pokrzyżowała te plany i jak podkreśla dyrektor handlowy przedsiębiorstwa, ze względu na sytuację, decyzja o wzięciu udziału w wystawie nie była oczywista: Targi PLASTPOL są dla nas stałym punktem w kalendarzu imprez. Tym razem decyzja o wyjeździe do Kielc nie była jednak łatwa. Zdecydowaliśmy się na tegoroczny udział ze względu na klientów, ale też organizatora, chcąc wesprzeć Targi Kielce w trudnej sytuacji. Co prawda musieliśmy zrezygnować z części pierwotnie zaplanowanych aktywności marketingowych, związanych z naszym jubileuszem, ale niespodzianek nie zabraknie. – zaznacza Nowosielski.


Podczas targów, na naszym stoisku tradycyjnie będzie można spotkać osoby z działów sprzedaży i zakupów – podkreśla przedstawiciel ML Polyolefins. W tym roku zaprezentujemy się w hali E, na stoisku nr 82. Zdajemy sobie sprawę, że w ostatnich miesiącach, poprzez naszą aktywność marketingową w mediach branżowych przyzwyczailiśmy do tego, że przedstawiamy sporo nowości. Dlatego również na targi PLASTPOL przygotowaliśmy coś specjalnego, tj. premierę nowej grupy produktów. Tym bardziej zachęcam do odwiedzenia naszego stoiska w Kielcach – podsumowuje.
Aktualności

2021-04-06 14:06:42 | Komentarze: 0

Jak wybrać fotel gamingowy?

Praktyczny poradnik Gry komputerowe to zwykle świetna zabawa, która niestety często skutkuje bólami pleców i ortopedycznymi problemami w przyszłości. Dlatego ergonomiczne, komfortowe i przede wszystkim zdrowe siedzisko to absolutny must have każdego amatora gier komputerowych i zawodowego e-sportowca. Jak jednak wybrać odpowiedni fotel gamingowy? Podpowiadamy!

Nowe tworzywo HDPE od ML Polyolefins

ML Polyolefins prezentuje GRAYFIN PPH 30 – ciemnoszary recyklat PCR

ML Polyolefins poszerzają ofertę o recyklaty PCR

Illy stawia na naważarki od Ishida

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Nowa linia tacek do sushi

Marnotrawstwo w firmie? Jest na to sposób

Targi SyMas i Maintenance – trwa rejestracja odwiedzających