Nowa linia tacek do sushi

2017-12-19

Coveris Rigid, 18/12/2017 - Wygodne i eleganckie czarne tacki do sushi zostały zaprojektowane specjalnie dla firmy Sushi To Go, specjalizującej się w produkcji tego typu dań na wynos. Jest to nowa linia opakowań Coveris Rigid Polska, spełniająca z jednej strony najwyższe wymagania producenta sushi, z drugiej – praktyczne i estetyczne oczekiwania konsumentów.

Nawet najlepszy produkt spożywczy, który znajdzie się w nieodpowiednim opakowaniu, straci na swojej jakości. Sushi to danie szczególne, które ze względu na zawartość surowych składników wymaga zastosowania opakowań zachowujących na dłużej świeżość i smak, a jednocześnie wygodnych w użyciu.


Tacki do sushi zaprojektowane dla firmy Sushi To Go zostały wykonane z folii PET/PE - sztywnego i trwałego tworzywa, które szczelnie chroni zawartość opakowania przed czynnikami zewnętrznymi. Denko tacki utrzymuje ponadto kawałki sushi w stałym miejscu i zapobiega ich przemieszczaniu się, zostało w nim również wydzielone specjalne miejsce na pałeczki. Dzięki temu opakowanie można bezpiecznie i wygodnie zabrać ze sobą w podróż lub do domu, a jego zawartość na pewno się nie zgniecie i nie rozpadnie, ale zachowa najwyższe walory estetyczne i smakowe.

Tacki produkowane są w sześciu różnych rozmiarach (podane w centymetrach) 230 × 100 × 35; 230 × 145 × 25; 230 × 145 × 40; 285 × 205 × 40; 229 × 180 × 25; 229 × 180 × 40.

Warto podkreślić, że sushi pakowane jest w modyfikowanej atmosferze, co przedłuża świeżość, a tym samym żywotność produktu i pozwala na zachowanie pełni jego smaku aż do oznaczonego terminu ważności. Jest to niezwykle istotne w przypadku dań oferowanych przez firmę Sushi To Go, która olbrzymią wagę przywiązuje do jakości i świeżości swoich produktów – nie mrozi sushi, nie stosuje sztucznych dodatków i konserwantów, a także wzmacniaczy smaku i barwników, bazując na tradycyjnych recepturach objętych tajemnicą warszawskiej restauracji Sushi Zushi.
W takim wypadku odpowiednia tacka pozwala na zachowanie doskonałego smaku produktu i jego właściwej wilgotności (ryba i ryż nie są suche). Nie mniej ważny jest wygląd dedykowanego opakowania do sushi – proste i eleganckie, a przede wszystkim praktyczne, czyli zaspokajające podstawowe wymagania konsumenta.

Dania firmy Sushi To Go dostępne są na polskim rynku w nowych opakowaniach od maja 2017 roku.

Kontakt:
Małgorzata Andrjańczyk - malgorzata.andrjanczyk@coveris.com- +48 32 359 39 12

COVERIS™
Jako wiodąca międzynarodowa firma produkcyjna, Coveris koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań, które zwiększają bezpieczeństwo, jakość oraz funkcjonalność produktów użytkowanych na co dzień. Poprzez partnerską współpracę z najbardziej rozpoznawalnymi markami na świecie, Coveris rozwija produkty niezbędne do zapewnienia ochrony szerokiemu spektrum wyrobów, od opakowań do żywności, przez środki medyczne, aż po urządzenia z dotykowymi ekranami w naszych kieszeniach, mając tym samym swój wkład w codzienne życie milionów ludzi.

Źródło: COVERIS RIGID POLSKA SP. Z O.O.

Aktualności

2021-04-06 14:06:42 | Komentarze: 0

Jak wybrać fotel gamingowy?

Praktyczny poradnik Gry komputerowe to zwykle świetna zabawa, która niestety często skutkuje bólami pleców i ortopedycznymi problemami w przyszłości. Dlatego ergonomiczne, komfortowe i przede wszystkim zdrowe siedzisko to absolutny must have każdego amatora gier komputerowych i zawodowego e-sportowca. Jak jednak wybrać odpowiedni fotel gamingowy? Podpowiadamy!

ML Polyolefins na targach PLASTPOL

Nowe tworzywo HDPE od ML Polyolefins

ML Polyolefins prezentuje GRAYFIN PPH 30 – ciemnoszary recyklat PCR

ML Polyolefins poszerzają ofertę o recyklaty PCR

Illy stawia na naważarki od Ishida

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Marnotrawstwo w firmie? Jest na to sposób

Targi SyMas i Maintenance – trwa rejestracja odwiedzających