PLASTPOL 2006 - lista wystawców

2006-04-19

Poniżej przedstawiamy firmy, które zaprezentują swoje produkty i usługi na X jubileuszowej edycji targów PLASTPOL w dniach 30 maja do 2 czerwca.

Lista wystawców
1. 3 D PRO Sp. z o.o. - Łódź
2. A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa
3. ABPLANALP CONSULTING Sp. z o.o. - Warszawa
4. ACC
5. ADTECH PROVERA SPA - Rovato, Italy
6. AGASTYL Sp. J. P.P.H. D.B. Zrajkowska, J.R. Jędrowicz - Ełk
7. AJM ELECTRONICS Sp. z o.o. - Warszawa
8. AKSON - Bydgoszcz
9. AKZO NOBEL INDUSTRIAL COATINGS Sp. z o.o. - Kostrzyn Wlkp.
10. ALBIS POLSKA Sp. z o.o. - Poznań
11. AMB Marek Bernaciak - Koło
12. AMBERSIL - England
13. AMBOSS + Langbein GmbH & Co.KG - Haan/ Germany
14. AMITECH - Warszawa
15. AMOD- Andrzej Modrzewski - Warszawa
16. AMPACET POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa
17. AMPCO METAL Sp. z o.o. - Gniezno
18. AMUT Spa - Novara/Italy
19. ANA Biuro Handlowe - Łódź
20. ANWIL S.A. - Włocławek
21. APLIKON - WAKNEL Sp. Z o.o. - Warszawa
22. APX TECHNOLOGIE Sp. Z o.o. - Pruszków
23. ARBO ZPUH Tomasz Arkabus - Częstochowa
24. ARBURG POLSKA Sp. z o.o. - Opacz k. Warszawy
25. ARNAUD POLSKA Sp. z o.o. - Poznań
26. ASHLAND POLAND Sp. Z o.o. - Warszawa
27. ATMOPOL Sp. z o.o. - Kraków
28. BAGSIK TPTS - Wałbrzych
29. BÄNNINGER FORMTECHNIK Sp. Z o.o. - Częstochowa
30. BA-PLAST Pośrednictwo Techniczno-Handlowe - Katowice
31. BARANOVICHI Machine Tool Plant of Atlant Inc. - Białoruś
32. BARWA PLAST - Łódź
33. BAS-CHEM Sp. z o.o. - Fałkowo
34. BASELL ORLEN POLYOLEFINS Sprzedaż Sp. Z o.o. - Płock
35. BAUER KOMPRESSOREN GmbH Systematik - München/Germany
36. BAYER Sp. z o.o. - Warszawa
37. BEL LEASING Sp. z o.o. - Warszawa
38. BELOTTI SPA - Italy
39. BERSTORFF GmbH - Hannover/Germany
40. BETAPLAST Beata Wojciechowska - Poznań
41. BGM MOLYDAL Sp. J. - Sobótka 1
42. BIANOR Sp. z o.o. - Białystok
43. BIBUS MENOS Sp. z o.o. - Gdynia
44. BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa
45. BOCO PARDUBICE machines s.r.o. - Pardubice/Czech Republic
46. BOGNER KOMEXIM Sp. z o.o. - Bydgoszcz
47. BONMART ENTERPRISE CORP. - Taipei/Taiwan
48. BORSODCHEM RT - Budapest/Hungary
49. BOVIN Sp. z o.o. - Gdynia
50. BPS
51. BRANSON ULTRASONIC GmbH & Co. - Dietzenbach/Germany
52. BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle
53. BRUNO UNGER GmbH & Co.KG - Germany
54. BUSCH POLSKA Sp. z o.o. - Włocławek
55. C.C.JENSEN POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa
56. CAD FORM - Bydgoszcz
57. CAD PROJEKT - Warszawa
58. CANNON AFROS SPA - Caronno Pertusella/Italy
59. CANNON FORMA - Italy
60. CAR TECHNOLOGY Sp. z o.o. - Kraków
61. CER - Oyonnax/France
62. CER FOILS - Oyonnax/France
63. CHEM TREND - Germany
64. CHEMO PLAST Sp. z o.o. - Łozina
65. CHEMPOL Import-Export Monika Serewa - Wrocław
66. CHI CHANG MACHINERY ENTERPRISE CO., LTD - Taipei/Taiwan
67. CHUAN LIH FA MACHINERY WORKS CO., LTD - Taipei/Taiwan
68. COGNIS
69. COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. - Warszawa
70. COLLOIDS
71. COLOR-PLAST - Łódź
72. COLORTRONIC GmbH - Friedrichsdorf/Germany
73. COMAC S.R.L. - Cerro Maggiore/Italy
74. COMEC POLSKA Tomasz Łoś - Ksawerów
75. COREMA Spa - Cinisello Balsamo/Italy
76. CORTEX CHEMICALS Sp. z o.o. - Tarnów
77. CR CLARKE
78. CRC INDUSTRIES - England
79. CRODA POLAND Sp. z o.o. - Kraków
80. DANJE-POLYMER Sp. z o.o. - Warszawa
81. DEIFEL GmbH Co. KG
82. DELCAM - England
83. DELTA TECHNIKA Sp. z o.o. - Lublin
84. DEMAG PLASTICS GROUP Sp. z o.o. - Częstochowa
85. DENISON HYDRAULICS - Kraków
86. DEUTSCHE LEASING POLSKA S.A. - Warszawa
87. D-M-E - Mechelen/Belgium
88. DMG POLSKA - Pleszew
89. DOLFAMEX Sp. z o.o. - Jelenia Góra
90. DOSPEL CZĘSTOCHOWA Asteniusz Mysliwiec - Częstochowa
91. DOW PLASTICS
92. DREI-S-WERK - Germany
93. DREWNEX Recycling Plastics - Dąbrowa Górnicza
94. DSM ENGINEERING PLASTICS - Holland
95. DUNASTYR Polystyrene Manufacturing C.Co.Ltd - Budapest/Hungary
96. DUPONT POLAND Sp. z o.o. - Warszawa
97. DYMAX
98. DYNISCO SPOL. S.R.O. - Dolni Bečva/Czech Republika
99. ECTA HANDELSGESELLSCHAFT mbH - Berlin/Germany
100. EDELSTAHL WITTEN - KREFELD GmbH - Austria
101. EDULAN
102. EKOMER K.Wróblewska Sp. J. - Toruń
103. ELBI Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław
104. ELECTRONIC SYSTEMS S.P.A. - Momo/Italy
105. ELFA POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa
106. ELJOT PPU Sp. J. J.Jurkiewicz, W.Lewandowski - Kowalewo Pomorskie
107. ELWIK PPU W. Kępa - Warszawa
108. ENGEL Austria GmbH - Schwerberg/Austria
109. ENTERIO S.C. - Rzeszów
110. ENTRO Holdings Sp. z o.o. - Warszawa
111. ERGIS S.A. - Wąbrzeźno
112. ERMAFA Kunststofftechnik GmbH - Chemnitz/Germany
113. ETTLINGER
114. EXERON GmbH - Fluorn/Germany
115. EXFOLMO - barwniki do tworzyw - Sochocin
116. EXPANCEL - Sundsvall/Sweden
117. EXTRUSION Srl - Imola/Italy
118. EXXON
119. FABRYKA FORM METALOWYCH FORMET S.A. - Bydgoszcz
120. FCPK-BYTÓW Sp. z o.o. - Bytów
121. FERRO - Rotterdam/Holland
122. FERROMATIK MILACRON MASCHINENBAU GmbH - Malterdingen/Germany
123. Firma AUGUSTYNOWICZ - Oleśnica
124. FIRMA CHEMICZNA DWORY S.A. - Oświęcim
125. FOMPOL Fabryka Opakowań Multimedialnych Sp. z o.o. - Katowice
126. FORMTECHNIK Sp. J. - Częstochowa
127. FREDEN - Poznań
128. GABRIEL- CHEMIE BOHEMA s.r.o. - Lazne Bogdanec/Czech Republik
129. GALWAN PPHU Wacław Popławski - Elbląg/Gronowo Górne
130. GAMART S.A. PPHU - Jasło
131. GDK spol. S.r.o. - Karlovy Vary/Czech Republik
132. GE PLASTICS - Holland
133. GEBRüDER EBERHARD GmbH & Co. KG - Nordheim/Germany
134. GENERAL ELECTRIC COMPANY POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa
135. GENERAL PLASTICS Sp. z o.o. - Warszawa
136. GERCO
137. GERDES MC Sp. z o.o. - Poznań
138. GGS TECHNOLOGIES Sp. z o.o. - Bydgoszcz
139. GGS TECHNOLOGIES Sp. z o.o. - Bydgoszcz
140. GLEBA TRADING MACHINERY - Bieruń
141. GNEUß KUNSTSTOFFTECHNIK GmbH - Bad Oeynhausen/Germany
142. GRADEX Z.P.H. - Oleśnica
143. GRAFORM - Bydgoszcz
144. GRANULAT PPHU - Częstochowa
145. GRASSO Sp. Z o.o. - Gdynia
146. GREENSIR
147. GREINER
148. GROLMAN Sp. z o.o. - Bydgoszcz
149. GRUBER & CO. Group GmbH - Pettenbach/Austria
150. GUMMIWERK KRAIBURG GmbH & Co. KG - Waldkraiburg/Germany
151. GüNTHER Heisskanaltechnik GmbH - Frankenweg/Germany
152. HAMBURSKA SPÓŁKA HANDLOWA Sp. Z o.o. - Warszawa
153. HANYANG ZAS Sp. z o.o. - Elbląg
154. HASCO POLSKA Sp. z o.o. - Bydgoszcz
155. HAUG GmbH & Co. KG - Leinfelden-Echterdingen/Germany
156. HEITEC GmbH
157. HERBOLD Meckesheim GmbH - Meckesheim/Germany
158. HEUBACH - Germany
159. HOTSET
160. HUBER & GRIMME
161. HUNTSMAN
162. HWA CHIN MACHINERY FACTORY CO., LTD - Taipei/Taiwan
163. HYDAC Sp. z o.o. - Mikołów
164. HYDRO-WTRYSK-PLAST - Żywiec
165. HYPERLAST LIMITED - Derbyshire/England
166. IFW
167. IGA S.C. PPHU - Łaskarzew
168. IKA
169. IMAKOR Sp. Z o.o. - Łódź
170. IMERYS - England
171. INFORCHAIN DIGITAL TECHNOLOGY - Taipei/Taiwan
172. INNO-COMP
173. INOEX
174. INSTALACJE ST - Mińsk mazowiecki
175. INTER STAL CENTRUM Sp. z o.o. Stale Narzędziowe Böhler Edelstahl - Łomianki
176. INTER STAL CENTRUM Sp. z o.o. UDDEHOLM - Łomianki
177. IQS POLAND S.C. - Bydgoszcz
178. ISH R.Hänsel GmbH - Darmstadt/Germany
179. ITA Sp. J. - Poznań
180. J & a PLASTICS POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa
181. JAZON Sp. z o.o. - Białystok
182. KAESER KOMPRESSOREN Sp. z o.o. - Warszawa
183. KAMADO S.C. - Raszyn
184. KAMADUR B.V. - Holland
185. KAPLAST - Bydgoszcz
186. KEPPEL SEGHERS BELGIUM N.V. - Willebroek/Belgium
187. KIC PAK Z.P.H. - Płock
188. KITZMANN
189. K-K FORM - Bydgoszcz
190. KLG Sp. z o.o.
191. KLIWEKO Biuro Techniczno Handlowe Sp. z o.o. - Kraków
192. KNORR EXTRUSIONSMASCHINEN - Nettetal/Germany
193. KOM-ODLEW Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o. - Kraków
194. KONEK PSN - Bydgoszcz
195. KONRIMASp. J. K.Sadowski, J.Lipka - Warszawa
196. KORPORACJA KGL S.A. - Izabelin
197. KRAIBURG TPE - Germany
198. KRAKCHEMIA S.A. - Kraków
199. KRAUSS MAFFEI
200. KTRON (SWITZERLAND) Ltd - Switzerland
201. KTW Group - Waidhofen/Austria
202. KWARTALNIK "WAŻENIE-DOZOWANIE-PAKOWANIE" - Racibórz
203. LANXESS/BAYER
204. LIFOCOLOR FARBEN GmbH - Germany
205. LIFOCOLOR FARBPLAST Sp. z o.o. - Bydgoszcz
206. LINDE GAZ POLAKA Sp. z o.o. - Kraków
207. LOHMANN Polska Sp. z o.o. - Sopot
208. LORENZ
209. LUKMAR-FORM - Bydgoszcz
210. M & A CEFTA Sp. z o.o. - Warszawa
211. M.B.MERKET Ltd - Baniocha
212. M.C. MEDIA Consulting - Warszawa
213. MACADAT CAD/CAM Computersysteme GmbH - Langenbach/Germany
214. MACHINES DUBUIT - Noisy le Grand/France
215. MANEX Sp. z o.o. - Kraków
216. MAR-TET S.C. Biuro Inżynieryjno-Techniczne - Kraków
217. MASTER COLORS - Wrocław
218. MASTERCHEM S.J. P.W. - Przylep
219. MB Barter and Trading S.A. - Szwajcaria
220. MBT POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa
221. MC SU - Austria
222. MDL - France
223. MECCANICHE MODERNE S.P.A. - Busto Arsizio/Italy
224. MEECH
225. MERCATOR Biuro Przedstawicielskie Firm Zagranicznych - Warszawa
226. METAL WORK POLSKA Sp. z o.o. - Poznań
227. METAL-CHEM Sp. J. Zakład Urządzeń Metalowych Z.P.H. - Nowa Słupia
228. METALIMPEX Sp. z o.o. - Tychy
229. MEXIM S.C. - Radwanice
230. MIESIĘCZNIK "NAPĘDY I STEROWANIE" - Racibórz
231. MIKRO Bogdan Basiński Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych i Mechanika Precyzyjna - Częstochowa
232. MILAR Sp. z o.o. - Milanówek
233. MILIMEX - Warszawa
234. MITSUI & CO. Deutschland GmbH - Warszawa
235. MKV PLAST Sp. z o.o. - Białogard
236. MOLD MASTERS EUROPA GmbH - Baden-Baden/Germany
237. MORLOCK
238. MP COMPOUNDS
239. MTA S.R.L. - Italy
240. MULTISTAL
241. MYUNG-IL FOAMTEC - Deaegu/Korea
242. NARZĘDZIOWNIA PRZYLEP S.C. - Przylep
243. NATEX Sp. z o.o. PPH - Warszawa
244. NEUE HERBOLD
245. NEWTECH SOLUTIONS Sp. z o.o. - Nowa Sól
246. NICOM COMPUTERS Jacek Jaksan, Tomasz Szymański - Rzeszów
247. NIEWIADÓW S.A. Yakadz Sprytu Preczyzjnego - Ujazd
248. NILTECH Norberd Radek, Ludwig Kumanski - Morawica
249. NISSEI ASB GmbH - Düsseldorf/Germany
250. NORDMANN, RASSMANN POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa
251. NOVA FRIEGO - Italy
252. NOVAPAX Kunststofftechnik - Berlin/Germany
253. NPP Leszek Stepura - Trzcianka
254. O.R.LASERTECHNOLOGIE GmbH - Germany
255. OBERON Robert Dyrda - Inowrocław
256. OLGRUM Sp. z o.o. - Olkusz
257. OPAKOMET S.A. - Kraków
258. ORWAK- TOMIRA ORWAK POLSKA Sp. z o.o. - Łódź
259. OŚRODEK TECHNICZNY A.MARCINIAK Sp. z o.o. - Warszawa
260. P & F WARTACZ - Wrocław
261. PANNUNION
262. PATREX PPHU Import-Export Ireneusz Sowa - Elbląg
263. PERMABOND
264. PHMET
265. PIOMET Piotrowski i Biel Sp. J. - Częstochowa
266. PIOTROWICE Sp. z o.o. ZPSCHIM - Zawichost
267. PIOVAN Oddział Polska - Wrocław
268. PITAC INT'L MACHINERY CO., LTD - Taipei/Taiwan
269. PL. SONIC Jacek Kociuba - Wien/Austria
270. PLAST MARKET Sp. z o.o. - Stare Babice
271. PLASTECH - H. ZAWISTOWSKI - Warszawa
272. PLASTECH - Wydawnictwo Poradników i Książek Technicznych - Warszawa
273. PLASTICOLOR AB - Sweden
274. PLASTICOLOR POLSKA Sp. z o.o. - Gąbki k. Poznania
275. PLASTOCHEM WROCŁAW Sp. z o.o. - Wrocław
276. PMT S.A. Oddział w Polsce - Warszawa
277. PNEUMAT SYSTEM Sp. z o.o. - Wrocław
278. POLIMARKY PPH - Rzeszów
279. POLIMER CENTRUM Sp. z o.o. Polska Grupa Dystrybucyjna - Łódź
280. POLIMERI EUROPA POLSKA - Warszawa
281. POLIPAK PPH - Środa Wlkp.
282. POLNAR PROFIL Sp. z o.o. - Lubliniec
283. POLPACK Sp. z o.o. - Warszawa
284. POL-SERVICE Majcher - Rzeszów
285. POLYMA Kunststoff GmbH - Oststeinbek/Germany
286. POLYONE POLSKA Sp. Zo.o. - Kraków
287. POLYRAM Ram-On Industries L.P. - Israel
288. PONAR ŻYWIEC - Żywiec
289. PREMA S.A. Centrum Produkcyjne Pneumatyki - Kielce
290. PREMIUM TECHNOLOGY Sp. z o.o. - Warszawa
291. PRINTY POLAND COLOP POLSKA Sp. z o.o. - Bytom
292. PRO-ART. Aleksander Łychin - Bełchatów
293. PROMOTECH Sp. z o.o.
294. PRONAR Sp. z o.o. - Radom
295. QA GROUP
296. RADICI
297. RAVAGO
298. REMAK MASCHINENBAU - Germany
299. RENISHAW Sp. Z o.o. - Warszawa
300. RESINEX Sp. z o.o. - Warszawa
301. RHODIA
302. RHODIA POLYAMIDE POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wlkp.
303. RICCO - Warszawa
304. ROMATEK Dostawy Maszyn i Urządzeń do Obrb. Metalu - Warszawa
305. SAERTEX
306. SAIP S.R.L. - Italy
307. SELFA S.A. Grzejnictwo Elektryczne - Szczecin
308. SENOPLAST POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa
309. SERMO POLSKA Sp. z o.o. - Bydgoszcz
310. SHANGHAI INTERNATIONAL ADVERTSING & EXHIBITION Co., Ltd - Shanghai/Chiny
311. SIEMENS FINANCE Sp. z o.o. - Warszawa
312. SILIKONY POLSKIE Sp. z o.o. Zakład Chemiczny - Nowa Sarzyna
313. SINGLE TEMPERIERTECHNIK GmbH - Germany
314. SKB SYKORA
315. SLOVNAFT A.S. - Hungary
316. SO.F.TER S.p.A. - Forli/Italy
317. SOLID LINK - Wrocław
318. SOLVAY CHEMIA Sp. z o.o. - Warszawa
319. SOVERE S.p.A. - Verona/Italy
320. SPECTRO -LAB Jan Borkowski - Warszawa
321. STANDEX INTERNATIONAL GmbH - Germany
322. STARLINGER & CO. GES.M.B.H. - Vienna/Austria
323. START Spółdzielnia Inwalidów - Leszno
324. STÄUBLI ŁÓDŹ Sp. Z o.o. - Łódź
325. STEFFES Prüf- and Messtechnik GmbH - Sank Augustin/Germany
326. STOKVIS TAPES POLSKA Sp. z o.o. - Gdańsk
327. STORK PLASTICS MACHINERY B.V. - Hegelo/Holland
328. SUBTER PLUS, S.R.O. - Czech Republik
329. SUMARIS - Poznań
330. SUMARIS Systemy Narzędziowe Marek Suchecki - Poznań
331. SYNVENTIVE MOLDING SOLUTIONS GmbH - Bensheim/Germany
332. TADPLAST PPH - Koszalin
333. TAIPEI WORLD TRADE CENTER - Przedstawicielstwo - Warszawa
334. TAMPO GRANIT Sp. z o.o. - Warszawa
335. TAMPOGRAFIKA S.C.
336. TAMPOTECHNIKA Jan Tryburcy - Warszawa
337. TANGRAM PET Technology - Warszawa
338. TCT POLSKA Sp. z o.o. - Sochaczew
339. TECA-PRINT AG - Thayngen/France
340. TECHMOLD Sp. Z o.o.
341. TECNOMATIC S.R.L. - Azzano/Italy
342. TELKOM-TELOS S.A. - Kraków
343. TER HELL PLASTIC - Germany
344. TERMIK Sp. z o.o. - Mrągowo
345. TETRA-DUR GmbH - Seevetal/Germany
346. TEXTILIMPEX Sp. z o.o. - Łódź
347. THERMOPLAY
348. THERMOTEC Sp. z o.o. - Jedlińsk
349. THOMSEN TEMPCOLD Sp. z o.o. - Warszawa
350. THYSSEN DURO METALL - Komwestheim/Germany
351. THYSSENKRUPP APLEX PLASTICS Sp. z o.o. - Pruszków
352. THYSSENKRUPP ENERGOSTAL - Toruń
353. THYSSENKRUPP Stahlunion Polska Sp. z o.o. - Katowice
354. TISZAI VEGYI KOMBINAT RT - Hungary
355. TOMASZ GALIŃSKI - Gorzów Wlkp.
356. TOP TECHNIK - Gliwice
357. TOPSOLUTION Jacek Januszko - Zielonka
358. TORNADO Plast - Ukraina
359. TORUS Sp. z o.o. - Warszawa
360. TOSAF
361. TRINITY
362. TRUMF POLSKA Sp. z o.o. - Poznań
363. TUBES INTERNATIONAL Sp. z o.o.
364. TWERO Zakład Energoelektroniki - Toruń
365. TYREX Sp. z o.o. - Kozy
366. UGS Sp. z o.o. - Warszawa
367. ULTRA mot Firma Handlowo-Usługowa - Wągrowiec
368. UNIA Spółdzielnia Pracy Zakłady Farmaceutyczne - Warszawa
369. UNICOR
370. VEGA
371. VGT POLSKA Sp. z o.o. - Niepołomice
372. VIKING Adam Rudnicki - Warszawa
373. VISI SERIES SOFTWARE VERO - England
374. WEGA PHU Andrzej Zubka - Gdańsk
375. WENTWORTH TECH Sp. z o.o. - Poniatowa
376. WEST Sp. z o.o. - Swarzędz
377. WIBROINSTAL Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Projektowe - Katowice
378. WOYWOD
379. WYDAWNICTWO MEDIA DRUK W. Tytko, Agencja Reklamowa - Racibórz
380. XENON Spółdzielnia Pracy Chemików - Rabień
381. YE I MACHINERY FACTORY CO., LTD - Taipei/Taiwan
382. ZABI Sp. z o.o. - Czaniec
383. ZAHORANSKY AG - Todtnau/Germany
384. ZAKŁAD AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ BP Sp. z o.o. - Końskie
385. ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A. - Kędzierzyn-Koźle
386. ZAKŁADY AZOTOWE W TARNOWIE - MOSCICACH S.A. - Tarnów
387. ZALCO Sp. z o.o. - Warszawa
388. ZWIĄZEK NARZĘDZIOWCÓW REGIONU BYDGOSZCZ - Bydgoszcz
389. ZWICK POLSKA - SERVICE - Łódź
390. ZYCH Sp. J. - Karczew