Rękojeści pokryte elastomerem

2008-09-02

Firma Elesa+Ganter poszerzyła gamę oferowanych rękojeści EBK o wariant z kolorową zaślepką lub przezroczystą pokrywką działającą jak szkło powiększające.

Pod przezroczystą pokrywkę można umieścić samoprzylepną etykietę z oznaczeniami, rysunkami , logo itp. W przypadku wariantu rękojeści z jedną z 6 standardowych kolorów zaślepek istnieje możliwości umieszczenia dowolnego logo lob oznaczenia dzięki technice tampodruku. Nowo wprowadzone warianty rękojeści dają możliwość firmie Elesa+Ganter zaoferowania produktu klientowi w pełni unikalnego, spersonifikowanego.

Powierzchnia rękojeści pokryta jest ''miękkim w dotyku'' elastomerem powleczonym na korpusie wykonanym z wysokoudarowego wzmocnionego technopolimeru na bazie polipropylenu (PP). Całość tego rozwiązania technicznego przeszła pozytywnie certyfikację przez FDA (U.S. Food and Drug Administration).

Rękojeści pokryta ''miękkim w dotyku'' elastomerem gwarantuje dobry chwyt nawet w obecności olei, smarów i potu. Z tego powodu jest odpowiedni dla sprzętu fitness, narzędzi i maszyn ogrodniczych, transportu dóbr, precyzyjnych instrumentów oraz sprzętu rehabilitacyjnego.

Rękojeści EBK uzyskały w roku 2007 nagrodę International Design Award (Niemcy) oraz Good Design Award (Japonia). W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem sprzedaży Elesa+Ganter.

Dodatkowe informacje dostępne są także na stronie: www.elesa-ganter.pl
Aktualności

2020-09-30 14:03:41 | Komentarze: 0

ML Polyolefins na targach PLASTPOL

Targi PLASTPOL w Kielcach odbędą się w dniach 6-8 października, a swoją obecność na największej imprezie branżowej w Polsce potwierdziła firma ML Polyolefins. Odwiedzić ich można na hali E, w stoisku nr 82. Jak zapowiadają przedstawiciele producenta recyklatów, czas targów zamierzają tradycyjnie wykorzystać na rozmowy z kontrahentami, podsumować dotychczasową współpracę oraz zaprezentować nowości produktowe.

Nowe tworzywo HDPE od ML Polyolefins

ML Polyolefins prezentuje GRAYFIN PPH 30 – ciemnoszary recyklat PCR

ML Polyolefins poszerzają ofertę o recyklaty PCR

Illy stawia na naważarki od Ishida

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Nowa linia tacek do sushi

Marnotrawstwo w firmie? Jest na to sposób

Targi SyMas i Maintenance – trwa rejestracja odwiedzających