Dodaj ofertę za darmo

Ruszyła rejestracja odwiedzających na Targi SyMas i Maintenance

2014-09-24

Trwa odliczanie do rozpoczęcia jedynych w Polsce i cieszących się coraz większą popularnością Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Wydarzenie jak co roku połączone będzie z Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Imprezy tematycznie ze sobą korespondują, dzięki czemu spektrum wystawców i odwiedzających będzie wyjątkowo szerokie. Na targi zapraszamy w dniach 29 i 30 października do Hali EXPO Kraków.Lista wystawców jest w tym roku imponująca, pojawią się firmy nie tylko z Polski ale z całej Europy. Na szczególną uwagę zasługuje pawilon wystawców z Niemiec i Holandii. Targi zgromadzą najlepszych europejskich specjalistów z obydwu branż z ponad 150 firm.

Na długiej liście powodów, dla których warto odwiedzić imprezę znajdą się też wydarzenia towarzyszące – konferencje i seminaria. „Tegoroczny program zapowiada się bardzo interesująco. Jestem przekonana, że czas spędzony z nami na targach zaowocuje nie tylko wiedzą, ale również nowymi doświadczeniami” – przekonuje Kierownik Organizacji Targów Katarzyna Banach.

W programie towarzyszącym jak co roku znajdą się bezpłatne dla wszystkich odwiedzających seminaria learnShops™ oraz szkolenie pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu dostarczające przede wszystkim praktycznej wiedzy dla przedstawicieli działów produkcji i utrzymania ruchu. „Wśród znakomitych ekspertów, którzy poprowadzą szkolenia znajda się m.in. Kazimierz Wiercigroch z Grupy Żywiec S.A,. Szymon Jakubowski z Volvo Polska czy Arkadiusz Maciaś z firmy Profen. Warto posłuchać wypowiedzi praktyków, sprawdzić czy podobne sytuacje nie mają miejsca w naszej firmie i jak można im zaradzić.” - przekonuje Specjalista ds. Organizacji Targów Karol Miernikiewicz.

Partner Targów – wydawca magazynu Powder&Bulk przygotował również Konferencję Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich, która odbędzie się pierwszego dnia targów.

Szczegóły na temat imprezy i programu towarzyszącego znajdą Państwo na stronach imprez: www.easyfairs.com/pl/mtc2014 oraz www.easyfairs.com/pl/symas2014
Tam można również dokonać rejestracji online umożliwiającej bezpłatny wstęp na targi.

Organizator:
easyFairs Poland Sp. z o.o.
poland@easyfairs.com
www.easyfairs.com/pl

Data i miejsce:
29-30 października 2014
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków

Kontakt:
Katarzyna Banach – Kierownik Działu Organizacji Targów
tel. +48 12 65  95 24
tel. kom. +48 510 134 219
katarzyna.banach@easyfairs.com
Aktualności

2017-12-19 09:00:07 | Komentarze: 0

Nowa linia tacek do sushi

Coveris Rigid, 18/12/2017 - Wygodne i eleganckie czarne tacki do sushi zostały zaprojektowane specjalnie dla firmy Sushi To Go, specjalizującej się w produkcji tego typu dań na wynos. Jest to nowa linia opakowań Coveris Rigid Polska, spełniająca z jednej strony najwyższe wymagania producenta sushi, z drugiej – praktyczne i estetyczne oczekiwania konsumentów.

Marnotrawstwo w firmie? Jest na to sposób

Targi SyMas i Maintenance – trwa rejestracja odwiedzających

Szklane preludium dla Stonehenge

Ahold w Holandii wymienia czynnik chłodniczy

Targi SyMas i Maintenance już wkrótce w Krakowie.

General Electric Industrial Solutions Polska: Bezpieczeństwo, innowacyjność, produktywność

Sukces materiałów Ikonos na Festiwalu Druku 2014

Kolejne instalacje ploterów Artemis BDR 1309X i 2030B

Fabryka Ikonos zaprasza na Festiwal Druku