Zostań sponsorem I Regat Branż Tworzyw Sztucznych i Opakowań!

2005-06-16

Szanowni Państwo, Informujemy, że w dniu dzisiejszym ruszyła oficjalna internetowa strona I Regat Branż Tworzyw Sztucznych i Opakowań 2005! Wszystkie firmy zainteresowane pomocą przy organizacji zawodów i chętne podjęcia współpracy z serwisami na zasadzie sponsoringu prosimy o kontakt - każda inicjatywa będzie mile widziana!

Sponsorom zapewniamy wszechstronna reklamę tj. zamieszczenie loga firm na stronach głównych serwisów www.opakowania.com.pl i www.tworzywa.com.pl, w materiałach reklamowych dotyczących regat, oficjalnej stronie www Regat (www.regaty.tworzywa.com.pl) wszystkich informacjach o regatach pojawiających się w "Aktualnościach" oraz biuletynach portali.

Logotypy poszczególnych sponsorów zostaną umieszczone także na gadżetach reklamowych np.: smyczach, identyfikatorach, koszulkach, w które wyposażone zostaną załogi żeglarskie. Inne formy reklamy np. czapeczki, kurtki, ręczniki, kompasy itp. - wg indywidualnych uzgodnień, czekamy na propozycje!

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenia na adres: redakcja@tworzywa.com.pl lub telefoniczny kontakt z Redakcją: 052/34 84 901


  • Chyba was p...

    Gość: Zenek | 2008-04-23 11:23:32

    Wolę pomóc biednym

  • do zenka

    Gość: Marcin B. | 2008-04-23 11:23:32

    do zenka: a kogo to interesuje co ty wolisz jak nie chcesz to nie sponsoruj

Dodaj komentarz