Wyniki wyszukiwania dla frazy: 844

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2006-04-23 | Komentarze: 0

  Tendencje w krajowej produkcji wybranych wyrobów dla budownictwa

  Na podstawie wyników badań statystycznych prowadzonych przez GUS w przedsiębiorstwach przemysłowych zatrudniających 50 i więcej osób, przedstawiono tendencje w krajowej produkcji wyrobów tworzywowych. Porównania wielkości produkcji i występujących w tym zakresie tendencji dokonano dla okresu od 2000 do 2004 roku i sześciu miesięcy roku 2005, w odniesieniu do wyrobów z tworzyw tradycyjnych takich jak stal i drewno Przedstawiono także prognozy produkcyjne wyrobów tworzywowych na podstawie prognoz rozwojowych dla gospodarki krajowej. Uwzględniono przede wszystkim takie wyroby jak rury, profile, wykładziny podłogowe.

 • 2001-09-04 | Komentarze: 0

  TechnylStar - nowy poliamid o wysokiej płynności

  Rhodia Engineering Plastics, drugi światowy producent poliamidów konstrukcyjnych, zaprezentuje na targach K 2001 w Düsseldorfie w październiku br. TechnylStar™ , poliamid o wysokiej płynności, który odniósł niezwykły sukces handlowy, znajdując zastosowanie w wielu projektach już zrealizowanych lub będących w zaawansowanej fazie uruchomienia.

 • 2001-07-03 | Komentarze: 2

  Pokrywy rozrządu z poliamidu Technyl do silników Audi A4 i VW Passat

  Pokrywa rozrządu w nowych silnikach 75 kW Volkswagena Passata i Audi A4, produkcji Woco Franz Josef Wolf & Co. z Bad Soden-Salmünster, Niemcy, została wykonana z wysokiej jakości poliamidu TECHNYL A 218 MT15 V25 firmy Rhodia Engineering Plastics.

Strona 1 z 1
 1