Dodaj ofertę za darmo

Wyniki wyszukiwania dla frazy: czas suszenia abs

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2003-10-28 | Komentarze: 2

  Jak dobrać pompę próżniową?

  We współczesnych procesach przemysłowych istotne jest nie tylko bezpieczeństwo i niezawodność ale także rozwiązania przynoszące wysoką efektywność. Niezbędnymi urządzeniami w walce o cenę i jakość są pompy próżniowe – urządzenia wytwarzające podciśnienie w wielu punktach procesów od linii transportu surowców, poprzez kolumny destylacyjne, homogenizatory itp., aż po końcowe etapy pakowania i ekspediowania produktów.

 • 2003-05-16 | Komentarze: 3

  Zastosowania tworzyw z recyklingu.

  Ilość odzyskiwanych i ponownie wykorzystywanych tworzyw ciągle rośnie praktycznie we wszystkich krajach, gdzie w wyniku działań proekologicznych zwraca się coraz większą uwagę na problemy zanieczyszczenia środowiska, powodowane bezpośrednio lub pośrednio przez usuwanie ogromnych ilości zużytych produktów. Prawo wielu państw obliguje do mechanicznego recyklingu różnych wyrobów (opakowań, pojemników itp.) i wywołuje efekt, polegający na zwiększeniu się ilości materiałów wtórnych na rynku. To z kolei oznacza, że wyzwanie, jakie stawia recykling tworzyw, nie polega tylko na samym odzysku materiałów, ale także na poszukiwaniu nowych zastosowań dla surowców wtórnych.

 • 2000-07-19 | Komentarze: 2

  Suszenie tworzyw konstrukcyjnych

  W przypadku tworzyw sztucznych a w szczególności w przypadku tworzyw konstrukcyjnych bardzo ważne znaczenie ma zastosowanie właściwej metody suszenia i utrzymania specyficznych dla danego typu tworzywa parametrów suszenia. Bez spełnienia tych warunków nie jest bowiem możliwe otrzymanie wysokojakościowego produktu.

Strona 1 z 1
 1