Dodaj ofertę za darmo

Wyniki wyszukiwania dla frazy: geomembrany

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2006-12-19 | Komentarze: 0

  Za 3 lata zakończenie rekultywacji terenów po ZCh Tarnowskie Góry

  W ciągu najbliższych trzech lat zakończona ma zostać rekultywacja składowiska toksycznych odpadów po likwidowanych Zakładach Chemicznych "Tarnowskie Góry". To największa obecnie "bomba ekologiczna" na Górnym Śląsku - prace nad jej unieszkodliwieniem ciągną się od ponad sześciu lat.

 • 2004-11-23 | Komentarze: 3

  Łączenie geomembran - folii z tworzyw termoplastycznych

  Geomembranę stanowi najczęściej syntetyczna folia wykonana z tworzywa termoplastycznego o bardzo niskiej przepuszczalności, stosowana głównie jako bariera uszczelniająca. Współpracuje bezpośrednio z gruntem, na którym jest posadowiona, zabezpieczając go przed migracją płynów (wody, odcieków, odpadów płynnych itp.). Geomembrana może być materiałem o jednorodnej strukturze (tworzywa termoplastyczne) lub stanowić kompozyt złożony z różnych materiałów syntetycznych i mineralnych.

 • 2001-02-13 | Komentarze: 0

  Folie z Wąbrzeźna

  Grupa ERGIS powstała w końcu 1998 r. z połączenia trzech firm o długiej tradycji w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych: ERGIS SA z Wąbrzeźna, CEFOL-ERG SA z Wojciechowa k/Radomska oraz ERG SA z Oławy. Obecnie jest ona największym na krajowym rynku przetwórcą tworzyw sztucznych i wiodącym producentem m.in. folii, granulatów, paneli, sztucznych skór, tkanin powlekanych, opakowań elastycznych do żywności oraz tapet.

Strona 1 z 1
 1